Zincirleme Aşk Hayatında Tek Eksik Bir Süper Kahramandı...

Ezgi Özkurt 16.06.2016

Taylor Swift boş durmuyor arkadaşlar. Kesin bilgi.

Zincirleme Aşk Hayatında Tek Eksik Bir Süper Kahramandı...

Biz bir tanesini bulamazken adamları takır takır sıraya dizen Taylor Swift, kısacık bir süre öncesine kadar Calvin Harris'le büyük aşk yaşıyormuş gibi görünüyordu. Birlikte şarkılar yapmış, sosyal medyadan aşk dolu fotoğraflar paylaşmış, dosta düşmana nispet yapmışlardı! Ama bir "çapkınım hovardayım, 24 ayardayım" kızı olan Taylor, daha ilişkisi devam etmekteyken bir süper kahramanın merceğine takılmıştı.


Bakınız: Taylor Swift ve Calvin Harris'in mutlu günlerinden bir kuple


Avına sinsi sinsi yaklaşan süper kahramanımız; Tom Hiddleston. Nam-ı diğer Loki.

Tom, Taylor'a tanıştıklarından beri çiçekler yolluyor, tabiri caizse "yürüyormuş". Taylor Swift ve Calvin Harris, ayrılık sonrası sosyal mecralardan paylaştıkları fotoğrafları silmeye mesai harcarken, Tom Hiddleston Taylor için: "Valla o gece yemekte yanımda oturuyordu. Acayip seksi bir şeydi. Aklım başımdan gitti be abi! Hemen açtım birkaç videosunu izledim. N'apak, göz gördü, gönül sevdi!" demeçleri veriyordu.

Azimle işeyen duvarı delermiş boşuna dememişler. Daha Calvin'in ruhu huzur bulamamışken, Taylor Swift ve Tom Hiddleston Rhode Island'da mıçmıç bir halde görüntülendi. Tom, mutlu musun şimdi?

Kalan son fotoğrafları silerken, gözyaşlarında boğulmamaya çalışan Calvin Harris'e "boşver be kardeş, bu da gelir, bu da geçer..." derken, Taylor ve Tom cephesindeki yeni dedikoduları da dört gözle bekliyoruz.

Ezgi Özkurt


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.