Zehra Çilingiroğlu 4 Yardımcıyla Ne Yapacak?

Zian Ziangil 01.10.2016

O bir zamanlar Türkiye’nin en ünlü bebeğiydi. Büyüdü, üniversite için Londra’ya gidiyor. Hem de tam 4 yardımcıyla birlikte.

Zehra Çilingiroğlu 4 Yardımcıyla Ne Yapacak?

Bir zamanlar Türkiye’nin en ünlü hamilesi kesinlikle Hülya Avşar’dı. Hamileliğinin son günlerine kadar ekranlarda olduğu için bu durum sanki 9 ay değil de yıllarca sürmüş gibi gelmişti hepimize. Sonra Zehra bebek doğdu ve büyüdü. Genç ve güzel bir kız oldu. Akmerkez’de erkek arkadaş kavgası bile yaptı. Gece yarısı barda magazine yakalanıp babasından fırça yedi.

Ve Türkiye’nin en ünlü bebeği artık üniversiteye başlıyor. Hem de Londra’da.

Buraya kadar her şey normal de 01.10.2016 tarihli Sabah Gazetesi’nin Günaydın ekinde çıkan şu haberi görünce önce haberin diline biraz kızdım sonra dayanamayarak kahkahayı patlattım.

Zehra Çilingiroğlu 4 Yardımcıyla Ne Yapacak?

1 değil, 2 değil, 3 değil tam 4 kilo bal ay pardon 4 tane hizmetçi! Bu arada “hizmetçi” kelimesi hoş bir çağrışım yapmadığı için keşke haberde “yardımcı” kelimesini kullansalardı. Beni kızdıran şey bu oldu. Ancak ana akım magazin medyası böyle. Eğitimsizlikten mi, umarsızlıktan mı kaynaklanıyor yoksa bile isteye mi bu tarz şeylere dikkat edilmiyor anlamak güç. Neyse konumuza dönelim...

Hülya Avşar çok iyi bir anne. Kendisi “biten evlilikler nedeniyle çocuk nasıl olumsuz etkilenmez?” sorusunun cevabı adeta. Tamam da eyy “Avşar Kızı”, 1 yardımcı Zehra’nın neyine yetmeyecek? Mis gibi yemeğini de yapar, çamaşırını da yıkar, ütüsü-temizliği... 1 yardımcı hepsini rahatlıkla yapabilir. 4 yardımcı ne yapacak? Biri yemek yaparken öbürü manikür-pedikür, bir diğeri ütü yaparken başka bir tanesi de gümüşleri mi parlatacak yani? :)

Mutfak Takımı

Zehra Çilingiroğlu 4 Yardımcıyla Ne Yapacak?

Evde adım atsan yardımcıya rastlarsın be! Kız üniversite okumaya yurt dışına gidiyorum diye sevinememiştir bile. Başında devamlı zebani gibi 4 kişi. Her saniye Hülya hanıma malumat veriyor: “Zehra bugün tam 49 dakika 16 saniye geç geldi Hülya hanım, Katya’nın söylediğine göre Tower Bridge’de trafiğe yakalanmış olabilir. Nesrin kesin sevgili bulmuştur diyor. Şayeste abla Hülya hanım izin verirse ben bir takip edeyim diyor, ne dersiniz?”...

Bu kadar abartmayalım, kız zaten annesi nedeniyle kameralarla dolu bir çocukluk ve ergenlik yaşadı. Bırakalım da herkesin hayatının en güzel yılları olan üniversite yıllarını rahat yaşasın, değil mi?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.