Zagreb'li Kızlar Eklesin!

Bener Onar 06.03.2017

"Sosyalleşmek" için Avrupa'nın en güzel şehri! Nedenlerini hemen açıklıyoruz! İşte Zagreb...

Hırvatistan, dağılan Yugoslavya’nın zengin kısmı diye lanse edilse de, asıl zenginlik deniz tarafında... Başkent Zagreb, normal insanların yaşadığı, aşırı lüksün olmadığı hayatın güzel geçtiği bir yer. Bir de amacımız karşı cinsle sohbet-muhabbet ise doğru yerdeyiz! İşte neden öyle olduğunu hemen anlatıyoruz...

Hırvatistan direkt ve indirekt manita operasyonlarının çalıştığı nadir yerlerden. Hemen konuya mı girmeli, yoksa biraz flört mü etmeli konusunda çok da kararsız kalmanıza gerek yok. “Pozitif enerjine bayıldım”, “Çok güzel gülüyorsun” gibi klişelerin bile işlediği bir yerdeyiz, kasmayın kendinizi arkadaşlar!

Zagreb'li Kızlar Eklesin!

Hırvat kızları, erkek arkadaşları veya eşleri olsa da numara vermekten çekinmiyor. Şakayla karışık “Manitan yok değil mi?” diye sorduğunuzda karşı tarafta bir kızarıklık varsa ortada bir suçlu var! Ancaaaak oldu da, yarına randevu aldınız ama "halamın kızları da gelecek" derseler kabul etmeyin. Doğu Avrupa’da "toplu buluşalım, duruma bakalım, niyeti ciddi mi?" taktikleri çok meşhurdur.

Kızı öpmeye kalktınız bir tedirginlik oldu hemen bayrakları yarıya indirmeyin. Bazen biraz ısrarcı olmak lazım ama “uhu 404” de olmayın babalar, denizde balık çok!


Teknolojik tavsiyemiz Hırvat kızlarını aramayın açmazlar. Mesajlasmak iyidir ve bol bol “gülücük” koyun! Bir Hırvat kızı “Facebook'tan seni ekleyeyim” dedi mi, yenilgiyi şövalye gibi kabullenin ve “Yok ben almayayım” deyip oradan ayrılın! Şimdi taktikleri uygulama zamanı ve gitmeniz gereken 5 yeri yazıyoruz...

Peppermint

İki katlı, kompakt bir kulüp. "Bir bir alırım, saatlerce dans pistinde takılırım" diyen de var, localarda takılan da... Genel olarak fiyatlar uygun ve eğer yükleme yapmak istiyorsanız şişe bile açtırabileceğiniz bir mekan. Yüksek sesli mekan sevmeyenler, içerideki güzellikleri görünce fikirlerini değiştirecektir. Haftanın ilk üçü günü pek bir numarası yok, aman takvime dikkat edelim!

Purgeraj

Zagreb’in hipsterlarının mekanı. Hipster demişken gözünüz korkmasın nihayetinde Doğu Avrupa’dasınız. Yüksek volumlü bir dans pisti, oldukça büyük bir bar odası ve sosyalleşmek için önemli bir artı olan dış mekan bu yeri özel kılıyor. Buradaki popülasyonun oranı, 2 erkek / 1 kadın olsa da moral bozmayın çünkü Hırvat erkekleri, pek de oyunun içinde değiller. Hatta bu adamlar yabancı biriyle tanışıp, onu grubun içinde tanıştırma konusunda da gayet pozitifler!

Zagreb'li Kızlar Eklesin!

Mansion

Merkezden 10-15 dakikalık bir taksi yolculuğu yapıp Jarun’un orada oldukça büyük bir kulübe geliyorsunuz. Çarşamba günleri hip-hop partisi ve kızlar cana yakın. Büyük dans pisti ve geniş bar arasında mekik dokumaya hazır mısınız? Burası merkeze uzak olduğu için kızlar genelde birlikte geliyor ve arkadaşları birbirinden ayırmak kolay değil. “Otelde pul koleksiyonumu göstereceğim” diye ısrarcı olmayın!

Gallery

Mansion’a çok yakın ama daha pahalı bir yer. Tam kıyaslaması Reina olabilir. Haliyle burada Zagreb’in en güzel kızlarını görebilirsiniz. Cuma-Cumartesi şahane bir ortam var ve geç saatlere kadar açık.

Bunlara dikkat edin: Alcatraz, sokak partisi tadında bir mekan. Maraschino, hafta içi çıkmayı sevenler için ideal bir alternatif.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.