Yoksa Siz Hala Sanat İçin Mi Soyunuyorsunuz?

Ezgi Özkurt 28.09.2016

Katy Perry, Hilary Clinton'a destek için soyundu. Başka bir arzunuz?

Yoksa Siz Hala Sanat İçin Mi Soyunuyorsunuz?

Şarkıcı Katy Perry, Amerika Başkan Adayı Hilary Clinton'a oy desteği için soyundu.

Yakın zamanda sevgilisi Orlando Bloom'un soyunması ve bunun tüm dünyada gündeme pat diye oturmasından sonra böyle bir şey bekliyorduk belki de. Orlando Bloom neden aniden nüdist olmaya karar verdi bilinmez ama Katy Perry 'sanat için soyunurum' diyenlere tokat gibi bir cevap verdi ve 'Hilary Clinton için soyunurum' dedi.

Düzenli vergi vermekle iyi yurttaş olunmaz, gerekirse soyunacaksın!

Kendi Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın üzerine, 'Katy Perry Çıplak Oy Veriyor' yazarak kendi kendini haber eden ünlü şarkıcı için Hilary Clinton ne düşünüyor acaba? Amerika Başkan Adayı Clinton, umarım yakın zamanda konuyla ilgili bir açıklama yapar.

Yoksa Siz Hala Sanat İçin Mi Soyunuyorsunuz?

Dünyayı vücudunu kullanarak -soyunarak- değiştireceğine inanan ve Clinton'a desteğini cıbıl cıbıl veren Katy Perry, neyin kafasını yaşıyor?

'Yarın vücudumu dünyayı değiştirmek için tık tuzağı olarak kullanacağım'

Şu cümlenin altında anlatılmak istenen derin mevzular var belli ki. O kadar derin ki benim aklım ermedi. Lise yıllarında dikkat çekmek için ağlayarak tuvalete koşan ve kendini kabine kitleyen kızlardan biri olduğunu ortaya koyan Katy Perry'e hayatta başarılar diliyor ve bu olayın Hilary Clinton için iyi mi yoksa korkunç mu olduğuna dair kararı ise yetkili mercilere bırakıyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.