Yılın En İyi Biyografi Filmi Olmaya Aday Snowden’dan Fragman Geldi

Taner Turna 29.07.2016

Oscar’lı yönetmen Oliver Stone’un yönetmen koltuğuna geçtiği ve Joseph Gordon Levitt’in rol aldığı Snowden’dan fragman geldi.

Bundan önce 3 kez Oscar’ı evine götürmeyi başaran A.B.D.’li yönetmen Oliver Stone, en son 2012 yılında vizyona giren Savages filmi ile karşımıza çıkmıştı. Bir süredir sadece yapımcı koltuğunda gördüğümüz Stone, 16 Eylül’de ülkemizde vizyona girecek Snowden filmi ile yeniden yönetmen olarak beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor.

Ulusal Güvenlik Dairesi (NSA)’nin tüm dünyayı derinden sarsan yasadışı faaliyetlerini basına sızdırarak 21. yüzyılın en çok konuşulan olaylarından birine imza atan Edward Snowden’ın hayat hikayesi, daha önce bize anlatılanların dışına çıkılarak beyazperdeye uyarlanıyor. Senaryoda Kieran Fitzgerald ve Oliver Stone’un başı çektiği Snowden, aynı anda hem kahraman hem de vatan haini olan Edward Snowden’ın etik ve ahlaki değerlerle dolu hikayesi ile yılın merakla beklenen yapımları arasında.

8-18 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Toronto Film Festivali’nde prömiyerini gerçekleştirecek olan Snowden’ın oyuncu kadrosunda ise Inception, 50/50, The Dark Knight Rises ve 500 Days of Summer’daki rolleriyle tanıdığımız Joseph Gorden Levitt, Fury’den tanıdığımız Scott Eastwood, Insurgent filmi ile başrole terfi eden Shailene Woodley ve bu yıl Goat filminde karşımıza çıkan Ben Schnetzer yer almakta.

''Bu kadar övdün, nerede fragman?'' diyenlerle aşağıda buluşalım!

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.