Yıldız Tilbe İbrahim Tatlıses Küslüğü Bitiyor

Zian Ziangil 11.10.2016

Şerefsizim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum!

Yıldız Tilbe İbrahim Tatlıses Küslüğü Bitiyor

Pek sevdiğimiz şarkıları her dönem dillere pelesenk olan, sözleriyle (ve özellikle tweet'leriyle) giderek daha da fenomenleşen Yıldız Tilbe “Renkli Sayfalar”a verdiği röportajında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Tilbe yaklaşık 8 yıldır küs olduğu İbrahim Tatlıses’i affettiğini ve bir küslüğü olmadığını açıkladı. Hayatın kimse ile küs olacak kadar uzun olmadığını belirterek, “Eğer hayat sonsuz olsa idi konuşmayacağım o kadar kimse var ki…” dedi.

Sırat köprüsünden geçerken...

Tatlıses ile olaylı küslüğünün ardından ilk kez olumlu mesajlar veren sanatçı, “Sırat Köprüsü başında durdurulup hakkımı helal edip etmediğimin sorulmasını istemiyorum. Ben doğrudan geçmek istiyorum. Bunun için kimseye küs değilim” diyerek Tatlıses’e adeta zeytin dalı uzattı.

Renkli Sayfalar programının Haber Müdürü Mert Doğan'ın “İbrahim Tatlıses’in yeni albümü çıkacak” diye hatırlatması üzerine Tilbe, “Yeni albümü çıktığında mutlaka dinleyeceğim, o çok özel bir ses” dedi.

Peki ne olmuştu?

2009 yılında İbrahim Tatlıses’in hazırlayıp sunduğu “İbo Show”a konuk olan Yıldız Tilbe, Tatlıses tarafından şarkısının kesilmesi üzerine sinirlenerek kendisine sitem etmişti. Bunun üzerine ikili arasında başlayan tartışma, Tatlıses’in hepimizin ezbere bildiği “Beni dövdüler abi dediğinde seni p....lerin elinden aldım" sözleriyle devam etmiş ve Yıldız Tilbe’nin programı terk etmesiyle sona ermişti.

Asla geri adım atmadı

Yıldız Tilbe, başından vurularak hastanede ölüm kalım savaşı verdiği dönemde bile İbrahim Tatlıses'i affetmedi. Bir albüm tanıtımı sırasında muhabir Seyhan Erdağ’ın “İbrahim Tatlıses’i hastanede ziyaret ettiniz mi?” sorusuna son derece sinirlenerek skandal bir cevap vermiş, o anlar magazin tarihinin unutulmaz olaylarından biri olmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.