Yepyeni Bir Zamanda Yolculuk Dizisi: Timeless

Elif Nas Ünal 17.09.2016

“Bu sezon ne izlesem?” diye düşünüyorsanız, 3 Ekim’de ilk bölümü yayınlanacak olan zamanda yolculuk temalı “Timeless” dizi serisini kaçırmayın derim!

İtiraf edelim, hepimiz zamanda yolculuk yapmayı deli gibi istiyoruz. Tabii, elimizde böyle bir imkan ve teknoloji olmadığı için “zamanda yolculuk” temalı tüm dizi ve filmleri merakla ve heyecanla izliyoruz. Ana teması zamanda yolculuk olan “Timeless” adlı dizinin ilk bölümü 3 Ekim’de yayınlanacak. Dizide, zamanda yolculuk yaparak tarihi değiştirmeye ve Amerika’yı yok etmeye çalışan bir suçlu mevcut. Gizli servis, bu suçluyu durdurabilmek için bir tarihçi, bir bilim insanı ve bir askerden oluşan 3 kişilik bir ekip oluşturuyor. Ekip, 6 Mayıs 1937 tarihine gönderiliyor ve hikaye başlıyor. Timeless dizi serisinin tanıtım fragmanıysa, hikayenin yalnızca bundan ibaret olmadığının ipuçlarını veriyor.

3 Ekim’de ilk bölümü yayınlanacak dizinin tanıtım fragmanı şu şekilde:

Zamanda yolculuğun büyüsü işe yarayacak mı?

Bu sezon yayına birkaç farklı "zamanda yolculuk" temalı dizi girecek. Bu dizilerden biri olan Timeless’ın tanıtım fragmanı umut vadediyor diyebiliriz. Defalarca izlediğimiz “Back to the Future” film serisinden, zamanda yolculuğun başımıza ne işler açabileceğini çok iyi öğrendik. Timeless dizi serisi, bizleri tam olarak böyle bir yerden yakalayacak ve rakip dizilere fark atacak gibi görünüyor. Bakalım “Timeless” bu sezonu başarıyla atlatabilecek ve bizleri ekrana bağlayabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.