Yeni Neslin En Yakışıklı Oyuncuları 1. Bölüm

Zian Ziangil 05.09.2016

Dizilerle yatıp dizilerle kalkıyoruz. Yeni sezon dizileri de yavaş yavaş başlarken en yakışıklı oyuncuları sizler için araştırdık. Haklarında merak ettiğiniz tüm bilgiler ve sosyal medya hesapları yazımızda!

Alperen Duymaz

3 Kasım 1992 doğumlu Alperen, akrep burcu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü 3. sınıf öğrencisi. Geçtiğimiz sezon Acı Aşk dizisiyle dikkatleri çektikten sonra bu sezon Bodrum Masalı dizisindeki göz dolduran performansıyla ilgi çekmeye devam ediyor. Duymaz'ın sesi de çok güzel ve hatta bir dönem Ankara'da solistlik bile yapmış. Kendisi aynı zamanda atarlı bir Twitter kullanıcısı :)

Hilmicem İntepe

Survivor’un bize kazandırdığı yakışıklılardan olan Hilmi Cem, 19 Mayıs 1992 doğumlu ve boğa burcu. Stajyer Mafya filmiyle oyunculuğa iyice ısınan İntepe, Survivor’dan önce latin dansları hocalığı yapıyordu. Aslen Bodrumlu olan oyuncu, şu sıralar kaderin bir cilvesi olarak Bodrum Masalı dizisinde “Kelebek” rolüne hayat veriyor.

Mehmet Ozan Dolunay

17 Şubat 1991 doğumlu oyuncu kova burcu. İstanbul’da doğan oyuncu Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu. İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar’da keşfettiğimiz yakışıklı, şu sıralar Yüksek Sosyete dizisiyle ekranlara geliyor. Twitter hesabından anlaşıldığı kadarıyla kendisi bir romantik.

Burak Deniz

Burak da tıpkı Tatlı Küçük Yalancılar’daki rol arkadaşı Mehmet Ozan Dolunay gibi 17 Şubat 1991 doğumlu. Sanat Tarihi okuyan oyuncu sık sık Burak Özçivit’e benzetilse de bir röportajında Kenan İmirzalıoğlu’nun tahtını zorlamak istediğini söylemiş. Şu sıralar Aşk Laftan Anlamaz dizisinde izlediğimiz Deniz, Instagram hesabında oldukça aktif olmasına rağmen Twitter hesabını sıkıcı bir şekilde yalnızca iş için kullanıyor.

Oğuzhan Karbi

26 Mayıs 1992 doğumlu ikizler burcu oyuncuyu, oyunculuğa ilk adımını attığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde izlemeye devam ediyoruz. Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Karbi daha önce “Tuhaf Vaziyetler” isimli bir tiyatro oyununda da rol almış. Twitter hesabından destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle kendisinin son derece duyarlı bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İdris Nebi Taşkan

1997 doğumlu oyuncu 1.88 boyunda profesyonel bir basketbolcu. Daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Poyraz Karayel gibi dizilerde yan rollerde gördüğümüz oyuncuyu bu sezon Arkadaşlar İyidir dizisinde başrolde izliyoruz. Gelecek yıllarda adından sıkça söz ettireceği tahmin edilen Taşkan’ın sosyal medya ile arası iyi değil.

Akın Akınözü

İlk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde dikkat çeken Akın, 1 Ocak 1990 doğumlu ve oğlak burcu. TED Ankara Koleji mezunu olan oyuncu, UC Berkeley’de Matematik Mühendisliği okuduktan sonra Craft Oyunculuk Atölyesi’nde de bir süre oyunculuk eğitimi almış. Şu sıralar Arkadaşlar İyidir disizinde oyunculuğu ile göz dolduruyor.

Yılmaz Kunt

2015 Best Model birincisi Yılmaz Kunt, 1994 doğumlu ve Adanalı. Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyan çiçeği burnunda oyuncunun ilk işi şu sıralar ilgiyle izlenen Gülümse Yeter dizisi. Bir röportajında sürekli ahlaksız teklifler aldığını söyleyen yakışıklı, Instagram hesabından kışkırtıcı fotoğraflar paylaşmaktan da geri kalmıyor.

Uğur Kurul

Gözümüzün önünde büyüyen yakışıklılardan Uğur Kurul’u ilk olarak Sihirli Annem dizisinde tanımıştık. O günden bugüne Ustura Kemal ve Güllerin Savaşı dizilerinde başarı çizgisini yükselten oyuncu, 23 Mayıs 1991 doğumlu ve ikizler burcu. Şu sıralar Gülümse Yeter dizisinde yeniden izleme şansı yakaladığımız Kurul, sürekli Justin Bieber’a benzetiliyormuş. Bir röportajında söylediğine göre bu durumun gönül işlerinde kendisine pek de faydası olmamış. Oyuncu Instagram haricinde Twitter’da da son derece aktif.

Murat Ceylan

Survivor’ın bize kazandırdığı bir diğer isim olan Murat Ceylan 15 Mayıs 1989 doğumlu ve boğa burcu. Yaz boyunca TV8’de hazırladığı Para Bende programının tekrarlarıyla sürekli ekranlarda olan Ceylan, “Yeni Nesil” isimli bir de albüm çıkarmıştı. Kendisini yakında başlayacak olan Familya dizisinde oyunculuk performansıyla da izleme şansını yakalayacağımız yakışıklı onulmaz bir romantik.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.