Yeni Jack Reacher’dan İlk Fragman

Onur Arslan 23.06.2016

Tom Cruise yıllara meydan okumaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta, Entertainment Tonight , özel olarak ilk kez duyurduğu ve çeşitli kesiklerle yayınladığı Jack Reacher fragmanı nihayet dün, resmi ve tam olarak yayınlandı. Oscar'lı Edward Zwick (The Last Samurai, Blood Diamond) tarafından yönetilen film, Lee Child’ın çok satan Jack Reacher serisinin 18. kitabından uyarlanmış. Filmi senaryolaştıran isimler Richard Wenk (The Expendables 2, The Equalizer), Marshall Herskovitz (Love & Other Drugs, The Last Samurai) ve yönetmen Zwick.Filmde Tom Cruise’dan başka Cobie Smulders (How I Met Your Mother, Avengers: Age of Ultron), Danika Yarosh (Heroes Reborn, Shameless), Austin Hebert (Bonnie and Clyde), Patrick Heusinger (Quantum Break, Girlfriend’s Guide to Divorce), Aldis Hodge (Straight Outta Compton, A Good Day to Die Hard), Robert Knepper (The Hunger Games: Mockingjay, Prison Break) ve Holt McCallany (Blue Bloods, Gangster Squad) gibi isimler rol almakta.

Kaynak: elmulticine

İlk filmin Kuzey Amerika'da yaptığı hasılattan memnun olunmadığı için devam filmi çekilmesi fikrine sıcak bakmayan yapımcılar, dünya çapında gelen hasılat yüzleri güldürünce filmi projelendirmişler.

Kitap serisinin 9.'sundan uyarlanan ilk filmde geçen olaylarla araya 4 yıl koyan yeni filmde, Jack Reacher, eski askeri birliğine döner ve 16 yıl önce işlenmiş bir cinayetle suçlanır. Olayın perde arkasını araştırdıkça, düşündüğünden çok daha büyük olayların içine düştüğünü anlayacaktır. Evlilikleri ve bağlı olduğu garip inançlar kadar, yıllara meydan okuması ile de nam salmış aktörün, yumruklarını oldukça etkili ve hızlı şekilde kullandığını fragmandan da görmekteyiz.

Paramount Pictures ve Skydance Productions tarafından yapılan film, Amerika’da ve ülkemizde 21 Ekim’de vizyona girecek.


Onur Arslan


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.