Yeni DOOM Fragmanı

Nural Özel 13.09.2016

Yeni güncelleştirmenin detayları!

Oyunun geliştirici şirketi Bethesda, yakında gelecek olan ücretsiz güncelleştirme hakkında bir duyuru yaptı. Güncellemedeki değişiklikler tabii ki birçok farklı konuda olsa da en göze çarpanları, Deathmatch (tanıdık tanımadık herkesin ölümüne çarpıştığı kapışmalar), Private Match (sadece siz ve arkadaşlarınızın bulunduğu kapışmalar) ve Arcade Mode’dakiler (ulti-über zor kapışmalar). Yayımlanan kısa fragman da zaten bu üçü hakkında, gelin önce bir fragmana göz atalım:

Hodri Meydan Çarpışmalar!

“Bu ay çıkacak olan Free Update 3 (yani: Ücretsiz Güncelleştirme 3), Deathmatch’lerde DOOM’un hayli seri oynanan çoklu oyuncu sistemini geri getirecek, tabii bu çarpışmalar herkese açık olacak. Ayrıca sadece siz ve arkadaşlarınızın oynayabileceği Private Match’ler de geliyor, hem de bu karşılaşmaları (match) istediğiniz mod ve haritalarla kurgulayabileceksiniz. Bu kadarla da bitmedi! Private Match’leri, istediğiniz süre kısıtlaması ile, istediğiniz skor limiti ile, istediğiniz şeytani düşmanlar ve güçlü silahlar ile tamamen özelleştirebileceksiniz. Son olarak, yeni güncelleştirme ile gelecek olan Arcade Mode da oyunun tekli oyuncu kısmını ufaktan zorlaştıracak ve çekişmeli bir hale getirecek. Bunların hepsi de bu önümüzdeki güncelleme ile gelecek!”

Yeni DOOM Fragmanı
Sonuç olarak, Deathmatch’lerde bol bol “kim vurdu”ya gidebilirsiniz, benden söylemesi!

13 Eylül’de DOOM için Bir Twitch Yayını!

Ayrıca, 13 Eylül’de Pasifik Saatine göre saat sabah 9’da, oyunun bu yeni güncelleştirmesinin ayrıntıları hakkında ayrıca bir Twitch yayını yapılacak. Türkiye saatine göre ise bu Twitch yayınının saati, akşam 9’a tekabül ediyor. Yayın zamanı gelince, şuradan yayına ulaşabilirsiniz. Daha fazla gelişme için, lütfen takipte kalın!

Yeni DOOM Fragmanı

"Savaş mı istiyorsun? KAMOON !"

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.