Yeni Dizi: StartUp

Taner Turna 29.09.2016

Mevsim sonbahara döndüğüne göre dizi sezonu da açılmış demektir. Elde avuçta ne varsa bitirenler için yeni bir dizin önerimiz var: StartUp

Özellikle 2014 yılında başlayan Silicon Valley dizisinin 4. sezonu görmesi hatta 2 Golden Globe ödülünün kapısından dönmesi, yapımcıları heyecanlandırmış olacak ki teknoloji dünyasının perde arkasını konu alan StartUp ile tanıştık. Sony’nin kanatları altındaki online dağıtım ve prodüksiyon şirketi Crackle üzerinden yayınlanın StartUp, bu ayın başında 10 bölüm ile karşımıza çıktı.

StartUp'ın konusu ve kadrosu

Büyük bir hızla gelişim gösteren ve kalıcı değişiklere neden olan teknolojinin farklı amaçlar için kullanıldığında ortaya ne gibi sonuçlar çıkarabileceği sorusuna StartUp dizisi ile cevap arıyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda, benim yaş grubumun kesin bileceği The O.C’den Adam Brody, Sherlock’taki Dr. John Watson rolü ile ısındığımız Martin Freeman, The Blacklist izleyicisinin tanıyacağı Edi Gathegi ve dizi dünyasının yeni yüzlerinden Otmara Marrero yer almakta.

Yeni Dizi: StartUp

Çığır açacak bir teknolojik gelişmenin kötü girişimcilerin elinde nelere mal olabileceğini Miami sokaklarının tozunu yutarak anlatan StartUp, iç içe geçen hikayesi ile sürükleyici bir senaryoya sahip. Martin Freeman’ın FBI ajanı olarak karşımıza çıkmasının yanı sıra Adam Brody’i de yatırımcı olarak dizide göreceğiz. Bu kadar anlattın yeter, biraz da fragman görelim diyenleri aşağıya alalım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.