Yemeğinizi Bitirdiyseniz, Yurt Dışına Gidebiliriz

“Tatilde nereye gitsek?” ve “Öğle yemeğinde ne yesek?” sorularının cevapları tek bir noktada buluşuyor: Platinum Masa.

Şimdiden bir sonraki tatilin hayallerini kurmaya başladıysanız ve “Daha çooook var” diye düşünüyorsanız, acilen yemeğe çıkın. ‘Ne yesek?’ diye düşünürken de telefonunuza Visa kartlara ayrıcalık sunan Platinum Masa uygulamasını indirin. 30 Eylül’e kadar Platinum Masa kullanarak yediğiniz toplam 300 TL tutarında yemek, gidiş - dönüş uçak bileti kazandırıyor.

Yemeğinizi Bitirdiyseniz, Yurt Dışına Gidebiliriz

Nerede yesek?

‘Yemek için nereye gitsek?’ sorusunun cevabı tamamen size kalmış. Platinum Masa’nın geçerli olduğu İtalyan mutfağından Fransız ve Akdeniz mutfağına, Türk ve Osmanlı mutfağından Ortadoğu mutfağına, 500’ü aşkın restorana gidebilirsiniz.

Nereye gitsek?

Uygulamanın asıl güzelliği, ‘Nereye gitsek?’ sorusuna Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana diye cevap vermesinde.

Türkiye’de ister tek seferde, ister farklı zamanlarda 300 TL’lik yemeğinizi yiyin, ondan sonra Viyana’da masa büyüklüğünde şnitzel mi istersiniz, Cafe de Paris soslu bonfilenizi bizzat Paris’te mi yemeyi tercih edersiniz, siz bilirsiniz.

Kampanya şartları

Visa kampanyasına katılmak için tabii ki öncelikle Platinum Masa kullanıcısı olmanız gerekiyor. iPhone kullananlar buradan, Android kullanıcıları da buradan indirebilirler.

Sonra hemen yemeğe çıkın ve 300 TL’lik ödemenizi Platinum Masa üzerinden yapmaya bakın, çünkü yurt dışı gidiş - dönüş uçak bileti kampanyasından sadece 2.500 kişi yararlanabilecek. Hesap isterken, Visa Platinum üzerinden ödeme yapmak istediğinizi hatırlatmayı unutmayın.

Kampanyaya katılmak için mobil ödeme yapmanız gerekiyor. Sonra telefonunuza SMS geliyor, Uçuran Masa’daki formu dolduruyorsunuz, başvuru tarihinin 6 hafta sonrasından itibaren istediğiniz yere uçuyorsunuz.

Şimdiden iyi yolculuklar!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.