Yakında Sunuma Geçecek F2P Oyunlar

Yasin Abay 14.07.2016

Önümüzdeki günlerde çıkması beklenen bazı oynaması ücretsiz oyunlardan kısa kısa…

Oyun severler için yaz başları ve sonları önemli. Değişimin daha çok hissedildiği ve oyun çıkış tarihlerinin de çokça içinde bulunduğu dönemler… Yaz sonu oyunlarını bekleyenler içinse Temmuz ayını sıkıcı olmaktan çıkaran yardımcılar elbette ücretsiz oyunlar. Yakın zamanda çıkacak, oynaması ücretsiz, potansiyel sahibi 3 oyunu için listeledim.

Yakında Sunuma Geçecek F2P Oyunlar

Inixsoft tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan oyun MMORPG türünde ve Temmuz ayı içerisinde çıkması bekleniyor. Oryantal fanteziyi hiç duydunuz mu? Kalonline, oryantal fantezi içinde bir Çin fantezisi değil, bir Kore fantezisi. Oyunda, Kalonline’ın benzersiz fantezi dünyasını keşfedecek ve iş ağacını tecrübe edeceksiniz. Çok fazla bilgisayar performansı gerektirmeyecek olan oyun, laptop kullanıcıları için çok açık bir davetiye sunuyor.

2. Crush Online

Yakında Sunuma Geçecek F2P Oyunlar

Devasa savaşlar dururken sadece tek oyunculu savaşlarda oynamayın. JoyImpact tarafından geliştirilen, GAMESinFLAMES tarafından yayımlanan oyunda üç farklı tür arasından birini seçebilecek, yüzlerce silah seçeneğiniz olacak ve oyuncularla birlikte ve oyunculara karşı taktiksel savaşlar vereceksiniz. Oyun, bitmek bilmeyen bir dünya içinde MOBA-stil dövüş ile PVP MMO türünde oynaması ücretsiz olarak gelecek. İlgi çeken mottosu: "CRUSH ONLINE isn’t just a match. It’s WAR!" Savaşı iliklerimize kadar hissedeceğiz gibi…

3.Destiny of Ancient Kingdoms

Yakında Sunuma Geçecek F2P Oyunlar

Ağustos 2016’da çıkması beklenen oyunun geliştirici ve yayımcı şirketi aynı, Utopia Dream Entertainment Alliance (Pty) Ltd-South Africa. Güney Afrikalı geliştiricilerin ortaya koyduğu oyun, İskandinav mitolojisi efsaneleri ile ilgili aksiyon MMORPG temelli olacak. Yeni dünyaya açılmaya cesaret edebilecek savaşçıları bekleyen oyunda krallığınızı keşfedecek ve düşmanlara karşı koruyacaksınız. Sistem gereksinimleri de düşük olan oyun, sistemi iyi olmayan oyuncular tarafından bekleniyor olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.