Will & Grace Geri Döndü!

Elif Nas Ünal 27.09.2016

Bir zamanların efsane dizisi Will & Grace, ABD başkanlık seçimi için 10 dakikalığına geri döndü!

1998 ve 2006 yılları arasında yayınlanan Will & Grace, bir zamanların en sevilen dizilerinden bir tanesiydi. Gay bir avukat olan Will ve heteroseksüel bir mimar olan Grace’in en yakın arkadaşlığını konu eden dizi, 8 sezon boyunca hem güldürmeyi hem de ekranda tarih yazmayı başardı. Will & Grace ekibi, Hillary Clinton ve Donald Trump arasında dün akşam gerçekleşen ABD Başkanlık seçimi münazarası öncesinde Hillary Clinton’a destek vermek amacıyla 10 dakikalık bir video yayınladı. Grace karakterini oynayan Debra Messing, sıkı bir Hillary Clinton destekçisi. 10 dakikalık dizi kesiti yayınlanmadan önce Will & Grace ekibinin sette yeni çekilmiş bir fotoğrafını Twitter’dan paylaşan Debra Messing, bu hareketiyle herkesi heyecanlandırdı ve herkese “dizi geri mi dönüyor?” diye düşündürdü.

Debra Messing, yayınladığı fotoğraftan sonra bir de “Will & Grace Geri Döndü” mesajı veren bir fragman yayınladı ve heyecanın dozunu artırdı.

Gerçek, yayınlanan 10 dakikalık dizi kesitiyle birlikte ortaya çıktı. Will & Grace’in orijinal setinde çekilen 10 dakikalık yeni bölüm, Hillary Clinton’ı aynı akşam gerçekleşecek başkanlık münazarasında desteklemek ve “oy verin” mesajını vermek için çekilmişti. Hiç şüphesiz, 10 dakikalığına da olsa ekranlara geri dönen Will & Grace’in tadı damağımızda kaldı. Şimdiye kadar hiç Will & Grace izlemediyseniz, boş bir zamanınızda başlamanızı tavsiye ederim.

Will & Grace ekibinin hazırladığı ve ABD başkanlık seçimi münazarası öncesinde yayınlanan 10 dakikalık videoyu şöyle bırakıyorum:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.