Watch Dogs 2'nin Çıkış Tarihi, Planlanan Resmi Açıklamadan Önce Sızdırıldı!

Nural Özel 08.06.2016

Sızıntılar dur durak bilmiyor!

Ubisoft, bugün (8 Haziran) saat akşam 9'da Watch Dogs 2 hakkında bir canlı yayın yapacak. Yayına buradan ulaşabilirsiniz. Çıkış tarihinden oyunun temel dinamiklerine kadar birçok detaydan bahsedileceği düşünülen bu canlı yayından önce ise (dün) Twitch'e, Watch Dogs 2 hakkında bir çıkış tarihi ve bir de fragman sızdırıldı.

Watch Dogs 2'nin Çıkış Tarihi, Planlanan Resmi Açıklamadan Önce Sızdırıldı!

Fragmanda yazana göre Watch Dogs 2'nin çıkış tarihi 15 Kasım olacakmış. San Francisco'dan kesitlerin birçok kere göründüğü fragmanda en dikkate çarpan şeylerden biri ise, fragmanın ilk başında görünen devasa Golden Gate Köprüsü . Yine de genel olarak kafa karıştırıcı bir niteliğe sahip olduğunu söyleyebilirim fragmanın, keza değişik bir konseptte çekilmiş video. Çok da uzatmadan, video'ya şuradan ulaşabilirsiniz. Bu arada, video, telif hakları nedeni ile nerdeyse tüm sitelerden kaldırılmış. Bu bağlantı, hala çalışan kalan son bir-iki bağlantıdan birisi sanırım.

Watch Dogs 2'nin Çıkış Tarihi, Planlanan Resmi Açıklamadan Önce Sızdırıldı!

Hack’leme üzerine kurulu bir açık-dünya oyunu serisi olan Watch Dogs'un ikinci oyundaki hack’leme imkanları, birinci oyundakine göre bir hayli geliştirilmiş gibi görünüyor. En azından fragmandan çıkardığımız bu.

Ubisoft, genel olarak Watch Dogs 2 hakkında sessizliği korumak istiyor gibi görünse de sızıntıları pek engelleyebildiği söylenemez. Keza bu üçüncü sızıntı falan oluyor. Geçtiğimiz Mayıs mesela, Instagram'a bir adet oyun içi görüntü düşmüştü. Yine son zamanlarda, YouTube'a, oyunun logosuna dair bazı görüntüler ulaştırılmıştı. Bakalım, umarım en kısa sürede Ubisoft bu politikayı bırakır. Bu akşamki canlı yayından sonra, oyunun esas tanıtımı 13 Haziran'da E3 2016 oyun fuarında olacak. Kısacası, Watch Dogs 2'li günler bizi bekliyor!

Nural Özel


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.