Victoria’s Secret Modelleri, Defileye Nasıl Hazırlanıyor?

Bıyıklılar Ekibi 08.05.2018

Yılda bir düzenlenen Victoria’s Secret defilesine bizim hazırlığımız bolca kestane ve mısır depolamak şeklinde. Peki melekler bu büyük moda olayına nasıl hazırlanıyor?


Melekler, moda dünyasının en abartılı şovlarından biri olan Victoria’s Secret defilesine bizim gibi bir gece değil, bütün yıl boyunca hazırlanıyor. Ama nasıl bir hazırlık!


SeçmelerMeleklere “Melek olduk” rahatı haram! Victoria’s Secret’ın kasting ajansından Edward Razek, melekler için “Dünyanın en yetenekli atletlerinden daha nadirler” diyor. Razek’e göre dünyada Victoria’s Secret meleği olacak toplasan 100 kadın var, bunların da 70’i de seçmelerde eleniyor. Modeller minimum 1.75 boyunda olmalı. İdeal ölçüler ise, doğru bildiniz, 90 60 90. En banko melekler bile her yıl seçmelere tekrar katılıyor.Defile kampıMelekler defileden 3 ay önce kampa giriyor. Meleklerin kişisel çalıştırıcılarından Justin Gelband bu süreç için “Ölümüne antrenman yapılıyor” diyor. Örneğin Lily Aldridge, kamp sırasında haftanın 6 günü antrenman yapıyor. Adriana Lima’nın günde iki set yaptığı, sadece 3 saat ip atladığı oluyor. Modelleri spor sırasında yakalamak için New York’ta Gotham Gym semalarında dolaşmanız gerek.YemeklerYa da yememekler. Karlie Kloss genellikle kamp aylarını yumurta beyazından omlet ve meyve ile geçiştiriyor. Ispanak ve kara lahana da favorilerden. Adriana Lima, üç ay boyunca çoğunlukla sadece protein shake ve vitaminlerle besleniyor. Melekler günde 4 litre su içiyor. Defileden dokuz gün önce katı gıdalar, 12 saat önce de su dahil tüm sıvılar kesiliyor. Melekler sadece susuzluk sebebi ile 3-4 kilo arası kaybediyor. Melekler bu son 12 saatte fenalaşma ihtimaline karşı doktor kontrolünde tutuluyor.SüslenmelerMeleklerin saç ve makyajı kişi başına yaklaşık dört saat sürüyor. Bu makyaja vücut makyajı da dahil. Candice Swanepoel “Popoma kadar bronzlaştırıcıya bulanıyorum”, Selita Ebanks ise “Popomda bile 20 kat makyaj oluyor” diyerek konunun vehametini özetliyor.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.