Vegan Vücut Geliştirici ile Tanışın: Frank Medrano

Ali İhsan Kaya 18.07.2016

Et, süt ve yumurta olmadan vücut geliştirme olmaz diyorsanız, Frank Medrano’yu tanımıyorsunuz demektir. İşte karşınızda yer çekimine karşı koyan adam: Frank Medrano.

Vücut geliştirebilmek için bol et tüketilmesi gerektiği, halk arasında kabul görmüş bir durum. Lakin durum tam olarak ‘et’ ile ilgili değil. Kasların egzersizlerden sonra onarılması gerekir ve bu onarım için vücut proteine ihtiyaç duyar. Protein almak için et tüketmek zorunda değilsiniz. Hiç et tüketmeden de kas yapımı için gerekli proteini elde edebilirsiniz. İşte bunun yaşayan kanıtı: Frank Medrano.

Vegan Vücut Geliştirici ile Tanışın: Frank Medrano

Frank Medrano, dünyanın en ünlü Calisthenics temsilcilerinden biri. Calisthenics, kısaca, vücut ağırlığıyla yapılan fitness olarak tanımlanabilir. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi karısı da oldukça sportif.

Pull-up (barfiks) egzersizine yeni bir boyut kazandırdığını anlamak için sizlerle paylaştığımız videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. İzlemeden uyaralım: Görüntüler aşırı spor isteği uyandırır. Diğer videolarına Youtube kanalından ulaşabilirsiniz. Bu arada dikkat çekmek gerek; göreceğiniz üzere video 35 milyondan fazla izlenmiş.

Vegan Vücut Geliştirici ile Tanışın: Frank Medrano

Böyle bir vücut için hangi besinleri tükettiğini merak ettiğinizi duyar gibiyiz. Frank Medrano da bunu tahmin etmiş olmalı ki, kendi sitesinden yediği besinler hakkında bilgiler veriyor. İşte o besinler: Mercimek, kinoa, brokoli, ıspanak, tam tahıllı ekmek, makarna, yer elması, esmer pirinç, badem sütü, fındık-fıstık, mantar ve tüm meyve ile sebzeler…

Vegan Vücut Geliştirici ile Tanışın: Frank Medrano

Frank Medrano insanları spora teşvik etmek için birçok sosyal medya platformunu aktif olarak kullanıyor. Birçok insan, motive olmak için bu platformlarda Frank Medrano’yu takip ediyor. Bu takipçilerden ve Medrano hayranlarından biri olarak, düzenli spor yapmak için kesinlikle Frank Medrano’yu takip etmenizi öneririm. Facebook, web sitesi ve Instagram adresleri için tıklamayı unutmayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.