Ünlüler 'Kürek Sörfünde', Biz Masa Başında

Ezgi Özkurt 01.08.2016

Sevim koş, Rihanna suyun üstünde çok acayip şeyler yapıyor!

Ünlüler 'Kürek Sörfünde', Biz Masa Başında

Standup Paddle Boarding (SUP), yani 'Kürek Sörfü' yavaş yavaş popülerliğin zirvesine koşuyor. Bundan geri kalamayan ünlüler ise bize, "Hepimiz eşittik hani? Biz yapamıyoz kürek sörfü falan. Anca iş çıkışı küvet keyfi" dedirtiyor.

Adaletsizsin dünya!

Rihanna, Taylor Swift, Alessandra Ambrosio, Chris Hemsworth gibi ünlüler kürek sörfüne başladı bile. Rihanna'nın daha çok poz vermek amaçlı yaptığını düşündüğüm kürek sörfü, aslında bayağı karın, kalça ve üst vücut çalıştıran bir spor. Yoga camiasının iddiasına göre ise, "iç huzurumuzu ve ruhani dengemizi" bu yolla bulabilirmişiz.

Ben şahsen evde giymediğim kıyafetleri çöp poşetine doldurarak, toz alarak falan buluyorum iç huzurumu. Ama Taylor Swift bu yolla bulabiliyorsa ona da saygılarımı sunarım.

Ünlüler 'Kürek Sörfünde', Biz Masa Başında

Kürek sörfü yapabilmek için ihtiyacımız olan, özel bir sörf tahtası ve bir kürek. Sonra yapmamız gereken dizlerimizin üzerinde tahtaya oturduktan sonra küreğimizin desteğiyle birlikte ellerimizden destek alarak ayağa kalkıp ilerlemek. Anlatırken kolay olsa da yaparken muhtemelen zor. Ben bilemem tabii, bende daha çok küvet söz konusu. Şu an havaya fikir beyan ediyorum ve düz yolda yürürken düşebilen bir insan olarak kendini bilenlere bir beşlik çakıyorum.

En iyisi dengesizler bu işe hiç bulaşmasın!


Ünlüler 'Kürek Sörfünde', Biz Masa Başında
Ünlüler 'Kürek Sörfünde', Biz Masa Başında

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.