Ücretsiz Tropico 4

Oğuz Taktak 09.09.2016

50 TL’lik bilgisayar oyunu Tropico 4, bir gün süreyle ücretsiz!

Haemimont Games tarafından geliştirilen ve Kalypso Medya tarafından yayınlanan Tropico 4, kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirildi. Humble Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Tropico 4, 2011 yılı içerisinde raflardaki yerini aldı ve kısa sürede çok popüler oldu. Oyun çeşitli tropik adaların yönetimini biz oyunculara bırakıyor. Yeni bir yaşam kurduğumuz Tropico 4 yapımı ile felaketler bizleri karşılarken, yapım içerisinde yer alan komik diyaloglar da kendisini sevdiren faktörler arasında yerini alıyor.

Ücretsiz Tropico 4

Birbirinden farklı 20 bölümün bulunduğu Tropico 4 ile isterseniz bir diktatör, isterseniz de demokrat bir devlet adamı olup ülkeyi yönetebiliyorsunuz. Türkçe dil yaması (ufak bir Google'lama ile bulabilirsiniz) sayesinde ülkemizde de birçok oyuncu tarafından severek oynanan Tropico 4’te yalnızca politik sorunlarla değil, doğal afetler gibi her ülkenin başına gelebilecek sorunları da çözmeye çalışacaksınız.

Ücretsiz Tropico 4

Yarın akşam saat 20:00 civarında sona erecek olan ücretsiz Tropico 4'ü oyunlarınıza eklemek için, buraya göz atabilirsiniz. Ayrıca, birbirinden avantajlı indirimlere de göz atmayı unutmayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.