"Türk Kızlarının Aşırı İlgisinden Bunaldınız Mı" Testi

Bıyıklılar Ekibi 07.10.2017

Merhaba aynı donu 5 gün üst üste giymesine rağmen misk-i amber gibi kokan, dişlerini haftada 1 kez fırçalasa bile yeten ve Türk kızlarından sürekli şikayet eden mükemmel erkek. <3Biliyoruz, Türk kızlarının aşırı ilgisinden çok bunaldın.
Üstelik her fırsatta onlardan şikayet de ediyorsun. Sağda solda "Kezban" demediğin mi kaldı, "Yatakta kötüdür" demediğin mi? Ağzına ne geldiyse dedin. Her şeye trip atar da dedin. Evet, evet. Dedin bunları.
Tamam anlıyoruz, sen kusursuz erkeksin. Sana başka kızlar lazım. Taş gibi olacak. Yatakta iyi olacak ve trip atmayacak. Üstelik her an Victoria’s Secret mankeni gibi gözükecek. Bakımlı olacak ama çok makyaj yapmayacak. Çünkü o kadının doğal hali de makyajlı kadar güzel olacak. Yani kısacası o kadın, senin kadar mükemmel biri olacak.
Peki ya sen aslında Türk kızlarının o kadar da ilgisini çekmeyen bir erkeksen? Aaaa, ne münasebet!? Tamam, o zaman şimdi bir test veriyoruz sana. Onu çözüyorsun.

Bu testi çözerken eminiz, gülmekten göz yaşların sel olacak. (Yani, umarız gülmekten olur.)

Biraz da kendinle yüzleşeceksin.
Nasıl bir test bu peki?

Şöyle kısaca anlatalım.

Mesela boyun, kilon ve kas oranın hakkında bir soru olacak. Eğer şanslıysan; kassız, boysuz ve fazla kilolu olsan bile "iyi niyetli birisi" olarak testte tutunabiliyorsun.
Mesela zırt diye ayrılmak istediğini söyleyen kadınlarla ilgili bir soru göreceksin. Cevabın çok cool olacak tabii ki ama, soruyu içip içip onu arayacağını hesaplayarak cevaplaman şiddetle tavsiye.
Gelelim maddi durumlara.
(Evet, bu da Türk kızlarının sana olan ilgisini artıracağını düşündüğün bir konu.)

Eğer Travers Beynon değilsen, bu sorunun cevabını yalnızca 1-2 dakika düşünerek bulacaksın.
(Hadi Google'la bakalım Travers Beynon kimmiş?)
E, hadi derin bir nefes al ve bu eğlenceli testi çöz: https://testmoz.com/534766/student/review

Not: Bu test, Ekşisözlük’ten alındı.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.