Trump: "Lindsay Lohan Yatakta Harika"

Ezgi Özkurt 18.10.2016

Amerika başkan adayı Donald Trump'tan mis gibi Lindsay Lohan fantezisi!

Trump:

ABD başkanlık seçimleri öncesi Trump'ın ismini o kadar çok duyduk ki, aile arasında en sevilmeyen fakat en sık maruz kalınan akrabamız gibi oldu kendisi. Trump'ın kadınlara olan zaafı ve taciz skandallarıyla gündeme gelmiş olmasının ardından, şimdi de 2004 senesinde vermiş olduğu bir röportaja ait olduğu öne sürülen bir Lindsay Lohan fantezisi ile karşı karşıyayız.

'Lindsay yatakta harika olur'

İddialara göre Trump'ın 2004 yılında CNN radyo sunucusuna verdiği bir röportajın ses kayıtları gün yüzüne çıkmış. Radyo sunucusunun Lindsay Lohan ile ilgili soruları arasında, "Bahse girerim Melanie'yi, Lindsay'e takas edersin" gibi bir cümle yer alması da oldukça enteresan. Amerikalılık böyle bir şey olsa gerek. Bu soruyu bize sorsalar, adamın eşi mi katil olur, adamın kendisi mi höytlenir bilinmez ama ortalık daha büyük karışırdı, orası kesin.

Sunucunun soruları karşılığında, oldukça pornografik bir zihne sahip olduğunu tahmin ettiğimiz Trump da cevaplarını gümbür gümbür vermiş. Fazlasıyla müstehcen bir konuşma geçmiş fakat şu kadarı da yeterli zaten: 'Lindsay yatakta harika olur!'

Öff ne biçim de olur be...

Koskoca başkan adayının, mahallenin delikanlılarından farksız bir cevap vermesi de ayrı bir konu. Konuşmanın devamında sunucu soruyor: 'Lindsay Lohan hakkında ne düşünüyorsun?'

Trump cevaplıyor: 'Epey ateşli bir kız olduğunu düşünüyorum.'

Sunucu devam ediyor: 'Kızıllardan hoşlanıyor olmalısın'

Trump playboyluğunu konuşturuyor: 'Onlar, yatakta en iyi olanlardır!'

Tüm kızıllar zan altında...

Şu an bütün kızıl saçlı kadınlardan yatakta muhteşem performans bekleniyor ve bunun tek sorumlusu Trump...

Trump, yalanladı

Bu kaydın şantaj, montaj, delalet ve de hıyanet olduğunu söyleyen Trump, saçmalamayın dedi.

Lindsay Lohan ne yapıyor?

Lindsay'nin menajeri, Trump dedikoduları hakkında şöyle bir açıklama yaptı: 'Lindsay şu an pozitif şeylere odaklanmış durumda ve bu sağlığına iyi geliyor. Trump ile ilgili konuşmayacağız.'

Angelina Jolie olmaya çalışan ve mülteci çocukların peşinde koşturan Lindsay Lohan ise, kafayı kapatmış durumda. Gerçek anlamda kapanmaktan bahsediyoruz burada.

Trump:

Ani eşarp stilinin ardından, 'bu kadar kapanma bana yeter, darlandım valla, bi cam mam açın' diyen Lindsay Lohan akabinde Instagram halkına karşı şöyle soyundu.

Trump:

Mültecilerden sıkıldı, İstanbul'da gece kulübü açmaya karar verdi

Yeterince iyilik yaptığını düşünen Lindsay Lohan, Türkiye'ye gelip mülteciler için koşturmasının ardından biraz da eğlence sektörüne iyilik yapmaya karar verdi. İnsanlara eğlence vaat etmenin de bir çeşit iyilik olduğunu düşünen Lindsay, İstanbul'da bir gece kulübü açmayı düşünüyormuş.

Her ülkeye bir Tuğçe Kazaz lazım

Amerika'nın Tuğçe Kazaz'ı olduğunu ispatlayan Lindsay Lohan'a söyleyecek herhangi bir sözümüz yok. Belli ki o da bir şekilde mutlu olmaya çalışıyor. Herkesin hayatına kimse karışamaz diyerek, kendisine hayatta başarılar ve sağlıklı psikolojiler diliyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.