Troll Bebekler Geri Geliyor!

Taner Turna 19.07.2016

Günümüzde troll kelimesi çok farklı anlamlarda kullanılsa da 1959 yılında onlar her çocuğun elinde bulunan sevimli mi sevimli birer bebekti.

Neredeyse 60 yıl önce dünyaya gelen Troll bebekleri, azıcık aktarmalı olarak 90’lı yıllarda (tamam pek de az değil) Türkiye’de birçok çocuğun elinden düşürmediği oyuncaklardı. Uyarlama dizilerin kol gezdiği film piyasasında DreamWorks taşın altına elini koyarak Trolls dünyasını animasyon olarak beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor.

Hali hazırda konu oldukları birçok mitoloji hikayesinden yola çıkan Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisinin (kendileri Kung Fu Panda’dan antrenmanlı) kaleme aldığı senaryosu ile Trolls, Shrek serisi ile animasyon dünyasının takdirini kazanan Walt Dohrn ve Mike Mitchell’in yönetmenliğinde sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Filmin seslendirme kadrosunda ise Justin Timberlake’e ek olarak komedyen James Corden ve Anna Kendrick bulunmakta.

Tüm dünya ile aynı anda 4 Kasım’da ülkemizde vizyona girecek olan Trolls için Justin Timberlake’in filme özel hazırladığı “Can’t Stop the Feeling” isimli bir şarkısı da bulunmakta. Hazır filme kavuşma süremize daha varken ısınma turlarını Justin Timberlake ve Trolls’un yeni fragmanı ile atalım!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.