Transformers Cephesinde Son Durum

Onur Arslan 18.05.2016

Transformers’ın yeni filminin adı açıklandı.

Paramount Pictures, 16 Mayıs’ta Transformers’ın beşinci filmi için bir duyuru yaptı. Önümüzdeki Haziran ayında yapımına başlanacak olan ve yine yönetmen koltuğunda Michael Bay’in oturacağı Transformers: The Last Knight filminin planlanan gösterim tarihi 23 Haziran 2017 (tabii bu tarih Birleşik Devletler için geçerli).


Tıpkı bir önceki film olan Transformers: Age of Extinction’da olduğu gibi Mark Wahlberg’i izleyeceğimiz filmde, 100 Things to Do Before High School ve Growing Up Fisher gibi dizilerle tanınan Isabela Moner eşlik edecek. Jerrod Carmichael’ın da (Neighbours), rolü henüz açıklanmasa da, başroller arasında olduğu onaylanmış.


Şimdiye kadar 3,7 milyar USD box office geliri elde eden Transformers serisinin 6. filmi için planlanan tarih 2019 iken, aradaki boşluğa, yani 2018’e bir Bumblebee spin-off’u (ana hikaye ya da karakter dışındaki bir hikaye ya da karakterlere odaklanan başka bir film) sığdırılacağı gelen haber arasında.


16 Mayıs tarihinde Transformers için açılmış resmi Instagram sayfasındaki ilk paylaşım bir Darth Vader havası yakalamış gibi, siz ne dersiniz?

Calling all #Autobots: Optimus Prime is ready for battle. Are you? #transformers
Transformers (@transformersmovie) tarafından paylaşılan bir video ()


Onur Arslan


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.