Tommy Hilfiger X Gigi Hadid

Berna Akkurt 13.09.2016

Tommy Hilfiger ve Gigi Hadid'in mavi yolculuktan ve gemi hayatından esinlenerek hazırladığı koleksiyonun kampanya videosu ve ardından da defilesi çok ses getirdi.

Lunaparka gitmeyi sever misiniz? Peki ya bu lunapark aynı zamanda bir defileye ev sahipliği yapmış olsa? İşte burada devreye Tommy Hilfiger giriyor. New York Moda Haftası'nda Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu muhteşem bir çalışma ile karşımıza çıkan Tommy Hilfiger, model Gigi Hadid ile hazırladığı #TOMMYXGIGI kapsül koleksiyonunun dünya prömiyerini de aynı defilede yapmış oldu.

Şimdi, hemen al!

South Street Seaport'ta "Tommy Pier" isimli parkı halka açan markanın karnaval tadında 2 gün süren defilesi sosyal medyada inanılmaz ses getirdi. #TOMMYNOW hashtag'inin kullanıldığı bu defile modanın geleneksel yapısına yenilikçi bir hal getirmiş oldu. "Şimdi hemen al" konseptine bu defile ile dahil olan marka, içinde bulunduğumuz dijital çağa ayak uydurarak değişimi savunan ilk markalardan biri oluyor.

Tommy Hilfiger X Gigi Hadid
Tommy Hilfiger X Gigi Hadid

Gigi Hadid projenin kalbinde

Defileden önce kampanya videosu ile karşımıza çıkan Gigi Hadid, koleksiyonun hazırlanma sürecinde kendi vizyonunu tasarımlara yansıtmış. Lookbook çekimlerinde de bizzat kamera karşısına geçen model, tasarımlarından görsel diline kadar projenin her ayağında tüm ayrıntılarla kendisi ilgilenmiş.

Modayla eğlenceyi buluşturan bir koleksiyon

Tommy Hilfiger defile hakkında “Marka felsefemizin mükemmel ifadesi olan #TOMMYNOW, her zaman düzenlemek istediğim bir defile. Alışılmış kalıpları yıkan, müşteriyi işimizin merkezine yerleştiren, modayla eğlenceyi buluşturup eğlenceli ve ilham verici deneyimler yaratmaya inanan bir markayız. Süper model ve sosyal medya ikonu Gigi Hadid bu etkinliğin yıldızı ve bu unutulmaz defileyi dünyanın her yanındaki dostlarımız ve hayranlarımızla paylaştığımız için çok heyecanlıyım” diyor. 9 Eylül’de gerçekleşen bu etkinlikte sergilenen her ürün, resmi web sitesi tommy.com’da online satışta olacak.

Tommy Hilfiger X Gigi Hadid
Tommy Hilfiger X Gigi Hadid

Ön sıralarda ünlü isimler

Defilede podyumda da karşımıza çıkan Gigi Hadid'e ön sıralarda Taylor Swift, Anwar Hadid, Kris Jenner gibi renkli simalar destek veriyor. Bu renkli görüntüler acaba ileride ön sıra ciddiyetini eğlenceli hale getirir mi, hepimiz bekleyip göreceğiz. Bu arada yukarıda paylaştığım kampanya videosunun ardından defilenin de görsellerini paylaşmak yerine o festival ruhunu daha iyi hissedebilmek adına defilenin de videosunu aşağıya iliştiriyorum. İyi seyirler. :)

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.