Tom Hanks’ın Rol Aldığı Inferno’dan Yeni Fragman Geldi

Taner Turna 16.08.2016

Bu yıl vasattan öteye geçemeyen A Hologram for the King ile karşımıza çıkan 2 Oscar Ödüllü Tom Hanks’ın rol aldığı yeni filmi Inferno’dan taze fragman geldi.

Dan Brown’ın çok satanlar listesine demir atmış The DaVinci Code kitap serisinde ışığı gören yönetmen Ron Howard, hazır beyaz perdedeki uyarlama furyası devam ederken, bu sefer simgebilimci Robert Langdon’ın hikayesini sinema perdesine aktarmaya hazırlanıyor. 2001 yapımı A Beautiful Mind filmi ile Oscar’ı evine götürmeyi başaran Ron Howard, bu sefer gerilim, bilim kurgu ve fantastik türlerinde kıdemli sayılan David Koepp’in senaryosunu hazırladığı Inferno ile şansını deneyecek.

28 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek olan Inferno’da Tom Hanks’e eşlik edecek oyuncular ise, geçtiğimiz yıl The Theory of Everything ile Oscar’ın kapısından dönen Felicity Jones, en son Warcraft filmi ile samimi olduğumuz Ben Foster ve bu yılın sağlam filmlerinden biri olan Madaari’de karşımıza çıkan Irrfan Khan olacak.
Tom Hanks’ın Rol Aldığı Inferno’dan Yeni Fragman Geldi

Son dönemdeki Hollywood dünyasının uyarlama saplantısı ortaya değerinin çok altından yapımlar çıkmasına neden oluyor. Serinin ilki iki filmi ortalamanın üzerine çıkamasa da Inferno’ya Tom Hanks’ın hatrına bir şans vermek gerekiyor. Bir fragman vardı, o duruyor mu diye soranları aşağıya alalım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.