The Walking Dead Sezon-3 Hakkında

Nural Özel 25.07.2016

Oyuncular artık, birden fazla karakteri kontrol edebilecekler!

Oyunun geliştirici şirketi Telltale Games, San Diego Comic-Con panelinde oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Ayrıca açıklamaların yanında birkaç tane de görsel yayımlandı. Yapılan açıklamalardan artık biliyoruz ki, oyun içinde 2 farklı karakteri yöneteceğiz ve bu karakterlerden bir tanesini, önceki sezonları oynadıysanız, zaten biliyorsunuz.

The Walking Dead Sezon-3 Hakkında

Oyunun önceki iki sezonundan tanıdığımız Clementine adlı ufaklık, oynanabilen ana karakterlerden bir tanesi. Diğeri ise Javier adlı yeni bir karakter. Bu ikisi arasında geçiş yapıp ikisini de farklı farklı kontrol edebileceksiniz. Lakin, iki karakteri aynı anda kontrol edemiyorsunuz. Bu da, yine, yaptığınız seçimlerin önemini artıran bir etken, keza birini değil de ötekini kontrol etmeyi seçmenin bir takım sonuçları olacaktır. Yine de, The Walking Dead'in konsepti, zaten yapılan seçimlerin her oyuncuda farklı sonuçlar doğuruyor olması. Sonuç olarak iki farklı karakteri kontrol edebiliyor oluşumuz güzel bir haber.

The Walking Dead Sezon-3 Hakkında

Yeni karakterimiz Javier hakkında da biraz bilgi vereyim. Kendisi bir sağ kalan (survivor) ve içinde bulundukları bu zombi kıyametine karşı, ailesini bir arada tutmaya çalışan bir abimiz. Ayrıca, ikinci sezonda, Rebecca'nın oğlu Alvin Junior'ı da muhtemelen bu sezonda göreceğiz. Gerçi görünce de muhtemelen tanıyamayacağız. Keza hikayeye göre, üçüncü sezon, ikinci sezonun bir kaç sene ilerisini konu alıyor. Ve Alvin Jr.'ın, onu en son gördüğümüzde bebek olduğu gerçeğini de hesaba katarsak, artık bir hayli büyümüştür.

The Walking Dead Sezon-3 Hakkında

The Walking Dead'in üçüncü sezonu bu yılın sonlarına doğru çıkacak. PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Mac ve mobil cihazlara çıkacak olan üçüncü sezona ait görüntüleri de ara ara yazının içine serpiştirdim. Görüntülere bakıp bir fikir edinebilirsiniz. Daha fazla gelişme için lütfen takipte kalın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.