The Purge: Election Year’dan Yeni Görüntüler Var!

Taner Turna 02.06.2016

Korku filmleriyle aranız nasıl bilmiyorum ama Amerikalı yönetmen James DeMonaco’nun yönetmenliğinde serinin üçüncü filmi olma özelliğini taşıyan bol kanlı The Purge: Election Year’dan yeni fragman var.

İlki 2013 yılında vizyona giren ve düşük bütçesine karşın gişede yüzü gülen The Purge, devam filmini cebine koymayı başarmıştı. Hali hazırda beyaz perdedeki korku filmi açlığından yararlanan The Purge, 2014 yapımı ikinci filmi ile hayran sayısını ve dolayısı ile gişe hasılatını artırarak çok yakında yine karşımıza çıkacağının sinyalini vermişti. Serinin ilk iki filminde olduğu gibi senarist ve yönetmenliğini James DeMonaco’nun yaptığı The Purge: Election Year, 1 Temmuz’da sinemaseverler ile buluşacak.

Hali hazırda Amerika’daki seçim dönemini yakalayan serinin üçüncü filminde rol alan isimler arasında Frank Grillo (kendisini en son Captain America: Civil War’da Crossbones olarak görmüşük), Elizabeth Mitchell (Lost’dan tanıdık ablamız) ve televizyon dizilerinden (Underground, Justified) aşina olduğumuz Mykelti Williamson yer almakta. Korku filmi hayranlarının 2016’da merakla beklediği yapımlardan biri olan The Purge: Election Year, bakalım sınıf atladığı ikinci filminin ardından geçer not alabilecek mi?

Kanlı seçim

Filmin hikayesine kısaca bakacak olursak; Leo Barners’ın (Frank Grillo) Arınma Gecesi’nde intikam almaktan vazgeçeli iki yıl olmuştur ve artık seçim döneminde Senatör Charlie Roan (Elizabeth Mitchell)’ın koruma ekibinin başında görev almaktadır. Arınma Gecesi’ni tamamen ortadan kaldırmak isteyen Senatör Roan’ın atacağı adımların karşılığı hiç de beklediği gibi olmayacaktır.

Heyecanlandım ve fragman görmek istiyorum diyenler gelsin!

Taner Turna


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.