The Magnificent Seven’dan Yeni Fragman

Onur Arslan 20.07.2016

Yeniden yapımın yeniden yapımı görücüye çıktı.

Sony Pictures ve MGM, The Magnificent Seven’ın yeni fragmanını yayınladı. Film 1960 yapımı Yul Brynner, Steve McQueen, Charles Bronson’lı kadrosu ile 1 Oscar adaylığı bulunan The Magnificient Seven’ın yeniden çevrimi – ki bu eski film de aslında, efsane Japon yönetmen Akira Kurosawa’nın Seven Samurai filminin bir yeniden çevrilirken western'leşmiş haliydi. Yazımıza konu olan filmin yönetmeni Antoine Fuqua, başroldeki Denzel Washington ile 3. kez aynı kadroda yer almakta (diğerleri Training Day ve The Equalizer).

The Magnificent Seven’dan Yeni Fragman

Filmin konusu, aşağı yukarı eski versiyonla aynı. Rose Creek kasabasını demir yumruğu ile yöneten Bartholomew Bogue’nun (Peter Sarsgaard - Shattered Glass, An Education) zulmü altında inleyen yerel halk, ondan kurtulmak için ödül avcısı ve kiralık silahşörleri tutar. 7 silahşörü canlandıran oyuncular, Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, Byung-hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo ve Martin Sensmeier. Bu büyük kadro, para için girdikleri bu mücadelede, daha fazlası için savaşmak durumunda kalacaklardır.

The Magnificent Seven’dan Yeni Fragman

Akira Kurosawa’nın senaryosu üzerinde çalışıp son haline getiren iki isim True Detective’den tanıdığımız Nic Pizzolatto ile The Equalizer’dan Richard Wenk. The Magnificent Seven, Imax olarak 23 Eylül 2016’da Amerika’da (ve de Türkiye’de) gösterime girecek.

Kaynak: Sony Pictures

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.