Terrence Malick’ten Beyin Yakmalı Yeni Film: Voyage of Time

Taner Turna 11.07.2016

Üç kez Oscar’a aday olan usta yönetmen Terrence Malick’in merakla beklenen yeni filmi Voyage of Time’dan ilk fragman yayınlandı!

En son geçtiğimiz yıl vizyona giren Knight of Cups ile filmografisindeki en vasat işle bizleri tanıştıran Amerikalı yönetmen Terrence Malick , bu yıl beyaz perdede yer alması beklenen Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara, Natalie Portman, Christian Bale ’li oyuncu kadrosu ile bizleri fazlasıyla meraklandıran Weightless ile karşımıza çıkacak.

Weightless’a attığımız meraklı bakış bir kenarda dursun, Terrence Malick sıradaki filmi için çoktan kolları sıvadı bile. Beyaz perdedeki yorumu ile kemik bir takipçi kitlesine sahip olan Malick, bu sefer Voyage of Time adını verdiği bir belgeselle beynimizi yakacak. Yapımı 4 yıl süren belgeselin Brad Pitt ve Cate Blanchett’ın anlatımıyla iki farklı versiyonla yayınlanacağı gelen söylentiler arasında.

Terrence Malick’ten Beyin Yakmalı Yeni Film: Voyage of Time

Evrenin başlangıcı sayılan Bing Bang’den günümüze ve orandan da geleceğe kadar uzanan hayvan, doğa, galaksi ve insan yaşamından görüntülerin yer alacağı Voyage of Time’ın Brad Pitt’in seslendirdiği versiyonundan ilk fragmanı yayınlandı. Daha önce yaşamın kaynağına olan ilgisini The Tree of Life filminde kısa bir sahnede bize gösteren Terrence Malick’in Voyage of Time’daki performansı fazlasıyla merak konusu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.