Tatlı Hayallere Devam: Bridget Jones’s Baby’den Fragman Var

Taner Turna 14.07.2016

Helen Fielding’in kaleme aldığı unutulmaz karakter Bridget Jones’un yeni filmi, 'Bridget Jones’s Baby' adıyla beyazperdeye dönüş yaparak üçüncü kez karşımıza çıkacak.

İlk kez 2001 yılında Bridget Jones’s Diary filmi ile sinema dünyasına giriş yapan film, geçer not almayı başarmıştı. Fakat aynı şeyi, kitaptan gelen popülariteyi sonuna kadar tüketen Bridget Jones: The Edge of Reason için söylemek çok zor. Nitekim 16 Eylül’de vizyona girecek Bridget Jones’s Baby filminde de serinin ilkinde yönetmenlik koltuğuna yerleşen Sharon Maguire’ı görüyoruz.

Bridget Jones’un bekar bir kadın olarak karşımıza çıktığı filmin başrollerini Renee Zellweger (serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi) ve Colin Firth paylaşıyor. Bu ikiliye ek olarak ise Patrick Dempsey seride ilk defa karşımıza çıkacak. Senaryosunun Oscar’lı aktris Emma Thompson tarafından kaleme alındığı Bridget Jones’s Baby, BBC Films’in katkıları ile üçüncü kez beyaz perdeye taşınacak.

Çekimleri Dublin’de geçen filmin bir sahnesinin Ed Sheeran’ın Croke Park’ta verdiği konserde geçtiğini de biliyoruz. Ülkemizde 16 Eylül’de vizyona girecek Bridget Jones’s Baby’nin yeni fragmanını merak edenleri aşağıya yönlendirelim.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.