Tarkan ve Murat Boz Küslüğünün Nedeni Asansör

İnci Vardar 14.10.2016

Murat Boz Tarkan'ı çekememiş değil, asansör iki büyük egoyu çekememiş gibi bir durum var.

Tarkan ve Murat Boz Küslüğünün Nedeni Asansör

Geçenlerde Tarkan ve Murat Boz arasında bir küslük olduğundan bahsetmiş ama duruma pek anlam verememiştik. Yeni haberler gelmeye başladı, durum daha saçma bir hal aldı.

Dedikodulara göre Murat Boz, konseri için organizatöründen asansörlü sahne istemiş. Organizatör reddedince "Tarkan'a yapıyorsunuz ama bize niye lolo?" gibi laflar etmiş. Bu kadarla da bitmemiş.

Tarkan, malumunuz mega star. Dünyanın en kötü albümünü çıkarsa bile takır takır satıyor. Doğal olarak şirketler "Su içinde 100.000'i var" diyerek fazla fazla basıyorlar albümü, mesela Ahde Vefa'da tam olarak bunu yapmışlar.

Murat Boz durur mu? "Janti de 100.000 basılsın" diye tutturmuş. Plak şirketi "Sana 30.000 yeter" diyerek bu teklifi reddetmiş. Murat Boz'a yine bir atar gelmiş, başlamış "Tarkan'a var da bize yok mi?" demeye. Bunun üstüne "Tarkan'a vokal yapmasaydım da burada olurdum" gibi açıklamalar yapmış.

Tarkan resti çekmiş, Murat Boz'u bir süre görmek istemediğini söylemiş.

İster yeni star olsun, ister mega star, Tarkan'ın tartışılmaz bir ağırlığı var. Murat Boz hiç böyle karşılaştırmalara girmeden isteseydi daha az antipatik olmaz mıydı?

Sanki daha az kıl olurduk be abi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.