Tanıştıralım: Nintendo Switch

İnci Vardar 20.10.2016

O oyun bitmeyecek. Nereye gidersen git, oyun seninle gelecek. Switch, gözünü oyundan ayırmayıp iyice asosyal olman için elinden geleni yapacak.

Şu haliyle Playstation ve Xbox'ın tahtına oturur mu bilinmez ama Nintendo, oyunu bölmemek için elinden geleni ardına koymamış. Daha önceden NX olarak geçen, lansmanıyla birlikte adının da değiştiğini öğrendiğimiz Nintendo Switch artık ortaya çıktı.

Nintendo Switch oldukça güçlü bir alet ve istediğiniz her şekilde kullanabiliyorsunuz. Televizyona bağlayıp oynuyorsunuz, bir yerden sonra oturduğunuz koltuk batmaya başlıyor. Hemen mobil versiyona geçiyor (plaza dili ve edebiyatında "switch etmek" olarak bilinir), oyununuzu elinize alıp kendinizi sokağa atarak oynuyorsunuz. Tek başınıza sıkıldınız mı? Hemen aletin yanlarında bulunan kolları söküp birini arkadaşınıza veriyorsunuz, kapışmaya başlıyorsunuz.

Detaylar bu kadar ama video feci şekilde doyurucu. Daha fazlasını Mart 2017'de göreceğiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Onur San
Birilerine sonsuz bütçe verip "en gereksiz, en olmaması gereken şeyi uydur" demişler sanki.

Tanıtıma bi tane tuvalet bölümü koymamış olmaları ise büyük hata. Umumi tuvalete giren arkadaşların kabinler arası savaşı ürüne rağbeti arttırabilirdi.
21.Eki
Beğen(0) Beğenme(0)
Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.