Süpermen Kimmiş? Artık “Supergirl” Var!

Elif Nas Ünal 11.09.2016

DC Comics evreninin süper kahramanı Supergirl’ün 2. sezonu 10 Ekim’de başlıyor!

Geçtiğimiz yıl, aynı isimli DC Comics çizgi romanından uyarlanan Supergirl’ün ilk sezonu 20 bölüm olarak yayınlandı. Yayınlandığı günden itibaren tüm DC Comics ve Supermen hayranlarını ekrana bağlayan dizi, izleyicilerinden tam not aldı. Supergirl dizi serisi, Supermen’in kuzeni olan Kara Zor-El’in yıllarca farklı bir kimlik altında yaşadıktan sonra süper kahraman olduğunu kabul etmesiyle başlıyor. DC Comics ve Marvel dünyasındaki nadir kadın süper kahramanlardan biri olan Supergirl, ilk sezon boyunca hem kendine hem de etrafındaki herkese “kurtarılmaya ihtiyacım yok” mesajını veriyor. Supergirl’ün bu mesajı vermesinin en önemli sebebi, herkesin onu Supermen’le karşılaştırması. Gerçek ve güçlü bir süper kahraman olduğunu ilk sezonda herkese kanıtlayan Supergirl’ün ikinci sezonun fragmanı şu şekilde:

“Hayır bir kuş değil, bir uçak değil, bir erkek de değil! Bu… Supergirl!”

İkinci sezonuna birçok yeni karakter ekleyecek olan dizide, bu sezon kahramanımızın kuzeni Supermen de yüzünü gösterecek. Geçtiğimiz sezon, DC Comics evreni dizilerinden biri olan The Flash’in ana karakteri Flash, Supergirl’e konuk olmuştu. Dizinin yapımcılarının yaptığı açıklamalara göre, vizyondaki diğer DC Comics dizilerinden ( Arrow ve Legends of Tomorrow) farklı karakterler Supergirl’e konuk olmaya devam edecek.

Süpermen Kimmiş? Artık “Supergirl” Var!

Şimdiden kendini çok sevdiren ve muhteşem bir “kadın” süper kahraman olan Supergirl’ün ikinci sezonun ilk bölümü 10 Ekim’de yayınlanacak. DC Comics evreninin umut verici dizisi Supergirl’ü izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.