Sundance Film Festivali’nde Prömiyer Yapan White Girl’den Fragman Geldi

Taner Turna 03.08.2016

Sinema dünyasında ilk ciddi adımını atan yönetmen Elizabeth Wood’un elinden çıkma White Girl’den yeni fragman geldi, koşun!

1978 yılından bu yana düzenlenen ve sinema sektörünün en prestijli bağımsız film festivalleri arasın yer alan Sundance Film Festivali’nde prömiyer yapan White Girl’den yeni görüntüler geldi. Festivalden olumlu eleştiriler ile çıkmayı başaran filmin vizyona girdikten sonra akıbeti merak konusu.

Daha önce “Loft”, “Autopilot”, “Cut Throat” gibi kısa filmlere imza atan Elizabeth Wood, ilk uzun metraj denemesi ile beyaz perdeye konuk oluyor. Oyuncu kadrosunda Homeland’in Dana Brody’si Morgan Saylor, oyunculuk kariyerinde daha bıyıkları terlememiş olan Brian ‘Sene’ Marc ve Hangover filmden tanıdığımız esas oğlan Doug, yani Justin Bartha yer almakta.

Sundance Film Festivali’nde Prömiyer Yapan White Girl’den Fragman Geldi

Senaryosunu yönetmen Elizabeth Wood’un yazdığı filmin hikayesi ise şöyle: New York’ta kolej öğrencisi olan Leah’in hayatına Blue isimli serseri ve karizmatik bir erkek girer. Film, bunun üzerine Leah'in değişen ya da alt üst olan hayatını konu alıyor. Ülkemizde vizyona girme tarihi henüz belli olmayan White Girl, 26 Ağustos’ta A.B.D.’de gösterime girecek. Neymiş bu olay çok merak ettim diyenlerle aşağıda buluşalım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.