Suçunu Müge Anlı'ya İtiraf Etti

Özge Kaya 21.10.2016

Manisa'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken geçen hafta cuma günü ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal hakkındaki korkunç itiraf Müge Anlı'nın programında geldi.

Geçtiğimiz hafta Cuma'dan beri haber alınamayan 3,5 yaşındaki Irmak bebeğin akıbetiyle ilgili şok edici bir gerçek ortaya çıktı.

DHA'nın haberine göre, Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programına katılarak kızı Irmak'ın bulunması için çağrıda bulunan baba Bilal Kupal, kendi mahallelerinde oturan ve hurdacılık yapan H.A.'ya işaret etti. Bunun üzerine, dün programa çıkarılan H.A.'nın endişeli tavırları ve çelişkili ifadeleri dikkat çekti. Müge Anlı'nın ısrarlı sorularına dayanamayan H.A. programın sonunda Müge Anlı ile özel olarak görüşmek istediğini söyledi.

Aileyi üzüntüye boğan itiraf

Alaşehir'de hurdacılık yapan H.A.'nın görüşmede, iddiaya göre, Anlı'ya küçük Irmak'ı kendisinin öldürüp cesedini Ilıca Mahallesi'ndeki Sarıkız Çayı kenarına attığını itiraf etti. Bunun üzerine program yetkilileri durumu polise bildirdi. Stüdyoya gelen polis, 15 yıl önce 14 yaşındaki kız yeğenini taciz etmekten dolayı 1.5 yıl cezaevinde yattığı öğrenilen H.A.'yı gözaltına aldı. Sarıkız Çayı çevresinde polis ekipleri çalışma başlattı. Bu sabah zanlı H.A., çocuğun bedenini attığı yeri göstermek için Ilıca Mahallesi Sarıkız Çayı'na getirildi. Ancak minik Irmak'ın bedenini gömdüğü yeri tam olarak hatırlayamadığını ifade ettiği öğrenildi. Bunun üzerine arama köpekleri, polis ekipleri, belediye işçileri, kepçe ve kürelerle bölgedeki çayın yakınında yer alan bağlar içinde kazı ve arama çalışmalarına başladı. Ancak, bu ana kadar herhangi bir şey bulunamadı. Emniyete götürülen H.A.'nın sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

Kan donduran ifade

Manisa'nın Alaşehir İlçesi'ndeki evlerinin önünde oynarken kaybolan 4 yaşındaki Irmak Kupal'ı öldürüp gömdüğünü söyleyen H.A.'nin emniyetteki ifadesinde, "Çocuğu eve getirdim. Tecavüz ettim. Elimle boğdum. Yaşadığını görünce bu kez kemerle boğdum. Daha sonra çuvala koyup Sarıkız Çayı kenarına gömdüm" dediği öğrenildi.

Öte yandan zanlı H.A.'nın evinde yapılan aramalarda, küçük kıza ait olduğu anlaşılan saç kılı ve kan izlerinin rastlandığı, örneğin küçük kızın annesinin kan örneğiyle örtüştüğü belirtildi.

Sosyal medya korkunç olayla çalkalanıyor.

Olayın ortaya çıkmasıyla sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. Twitter'da #PedofiliSuctur etiketi Türkiye gündeminde 1. sıraya yükselirken "Müge Anlı" da en çok konuşulan konular arasına girdi.

İşte korkunç olaya verilen tepkilerden bazıları:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.