Suç Dünyasının Yeni Dizisi: The Night Of

Taner Turna 27.07.2016

Geçtiğimiz günlerde Vinyl’ın ikinci sezonu görmesine izin vermeyen HBO, yeni dizisi The Night Of ile karşımızda!

Şu sıralar dizi sektöründe suç dizilerinin popülaritesi oldukça fazla. Bu akımı yakından takip eden HBO, birçok aksaklık yaşayıp bir türlü yayınlayamadığı The Night Of’u sonunda 10 Temmuz’da bizlerle tanıştırdı. 2008-2009 yılları arasında İngiliz BBC kanalında yayınlanan “Criminal Justice”ten uyarlanan ve toplam 8 bölümden oluşan The Night Of, yayınlanan üç bölümüyle şimdiden TV dünyasının dikkat çeken yapımları arasına girdi.

Suç Dünyasının Yeni Dizisi: The Night Of

Dizinin biraz daha derinine inecek olursak... Öncelikle The Night Of’un yönetmen koltuğunda, daha çok senarist kimliği ile gördüğümüz fakat geçmişte Searching Bobby Fischer, A Civil Action ve All the King’s Men gibi kalburüstü filmde karşımıza çıkan Steven Zaillian yer almakta. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Nightcrawler’dan tanıdığımız Riz Amed, Transformers serisinde fazlaca hoş beş olduğumuz John Turturro’nun yanı sıra Michael Kenneth, Bill Camp, Jeannie Berlin, Poorna Jagannathan gibi isimler bulunmakta.

Pakistanlı-Amerikan Naz’ın birçok bilinmezlikle dahil olduğu cinayeti konu alan The Night Of, şu sıralar fazla bağlanmadan ânı yaşamak istediği bir dizi arayanlar için ideal!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.