Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-3

Ali İhsan Kaya 04.10.2016

Hiçbir erkek stil sahibi doğmaz. İşte bir erkeği tarz yapan bazı özellikler!

Kıyafet Bakımını Kendileri Yaparlar

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-3

Ütü yapmanın kadınlara özgü olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu cinsiyetçi düşünce stil sahibi erkeğin yakınından bile geçemez. Tarz bir erkek kendi kıyafet bakımı konusunda kimseye güvenmez. Kıyafetlerinin temizliği, ütüsü ve düzeni konusundaki bütün sorumluluğu üstlenir. Çünkü bu eylemler, kimseye emanet edilemeyecek kadar önemlidir. Siz de kıyafetlerinize bir el atsanız iyi edersiniz.

İnce Detayları Önemserler

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-3

Stil sahibi bir erkek mükemmeliyetçidir ve ince detayların ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Cep mendilinin seçiminden bu cep mendilini nasıl katlayacağına kadar her şeyi düşünür. Bu ince detayların onu diğer insanlardan ayrıştırdığını düşünür. Giydiği kıyafetin kumaşı, rengi, kullandığı aksesuarlar, kıyafetlerin fitliği, cep mendili ve gömlek kollarının katlanmasına kadar bütün detayların üzerine düşünür ve doğru seçimi yapar.

Spor Kıyafetlerini Sadece Sporda Kullanır

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-3

Stil sahibi erkeğin olmazsa olmazlarından biri de fit olmaktır. Fit olabilmesi için düzenli olarak spor yapar ve beslenmesine özen gösterir. Spor yaparken kullandığı kıyafetleri, sadece spor yaparken kullanır. Günlük hayatta bu kıyafetleri asla giymez. Özellikle arkadaşlarıyla buluşacağında spor kıyafetlerini aklına bile getirmez.

Ölçülerini Bilir

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-3

Stil sahibi erkekler vücut ölçülerini bilirler. Eğer siz de stil sahibi bir erkek olmak istiyorsanız, vücut ölçülerinizi bilmeniz gerekir. Hemen bir terzi bulup ölçülerinizi öğrenin. Ayrıca ölçülerini bilmekle de kalmaz, bu ölçüleri uzun süre korurlar.

Düğünlerde Ciddi Kıyafet Tercih Ederler

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-3

Tarz sahibi erkekler, düğün törenlerinin ciddiyetinin farkındadırlar. Bu nedenle kıyafet seçimini özenle yaparlar. Düğün törenlerinde giyilen kıyafetin çocukça olmamasına özen gösterirler. En az damat kadar ciddi ve şıktırlar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.