Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-2

Ali İhsan Kaya 23.09.2016

Hiçbir erkek stil sahibi doğmaz. İşte bir erkeği tarz yapan bazı özellikler.

Marka takıntıları yoktur

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-2

Stil sahibi erkek için kalite markadan ibaret değildir. Kaliteli ürünü markası ne olursa olsun kaçırmazlar. Belirli bir markadan alışveriş yapmazlar. Stil sahibi erkeğin de birçok insan gibi favori markası vardır. Fakat bütün ürünlerini bu markadan almak gibi bir takıntısı yoktur. Ünlü bir markaya gidip rastgele bir tişört almak sizi tarz erkek yapmaz.

Gardıropları düzenlidir

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-2

Stil sahibi bir erkeğin kıyafet dolabının dağınık ve düzensiz olması gibi bir durum söz konusu değildir. Stil sahibi erkek, gardırobunu her zaman iyi organize eder ve istediği kıyafetinin nerede olduğunu önceden bilir. Bütün kıyafetleri ve ayakkabıları yan yana ve düzen içerisindedir.

Tarz önerisinde bulunmazlar

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-2

Stil sahibi erkek aynı zamanda mütevazı bir erkektir. Çevresindeki insanlara tarzlarına yönelik önerilerde bulunmaz. Ancak çevresindeki insanlar nasıl göründükleri ile ilgili soru sorduklarında çeşitli önerilerde bulunurlar. Tarz konusunda öneriye ihtiyacı olan birine dahi öğüt vermezler. Durup dururken böyle bir öğüt vermek sizi oldukça itici yapabilir.

Uzun planlar yapmazlar

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-2

Gardırobuna güvenen bir erkek iki haftalık giyinme planı yapmaz. Gardırobunun kendisini tatmin edeceğinden emindir ve birbirine uyan kıyafetlere karar vermesi uzun sürmez. Gece dışarı çıkarken ne giymesi gerektiğini günler öncesinden düşünmez. Birkaç dakikada gece için çıkmaya hazır olurlar. Aynı durum iş yemekleri ve toplantıları için de geçerlidir.

Berberlerini tanırlar

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri-2

Stil sahibi olmada size en çok yardımı dokunan insanlardan biri de berberinizdir. Tıpkı terziniz gibi, berberiniz konusunda da titiz bir seçim yapmalı ve ona sadık olmalısınız. Tarz sahibi erkek, berber seçimi için en az birkaç ay berberleri dolaşır ve test eder. Berberi konusunda emin olduktan sonra da değiştirmez.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.