Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri - 1

Ali İhsan Kaya 16.09.2016

Hiçbir erkek stil sahibi doğmaz. İşte bir erkeği tarz yapan bazı özellikler.

Kendinden emin olmak

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri - 1

Ne giyerlerse giysinler, giydikleri konusunda özgüven sahibidirler. Güzel gözükmenin en önemli faktörlerinden birinin kendinden emin olmak olduğunu bilirler. Bir ürün satın alacaklarında o ürünü giydiklerinde nasıl hissedeceklerini düşünürler ve kim olduklarını iyi bilirler.

Fit olmak

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri - 1

İyi bir stilin olmazsa olmazı fit olmaktır. Stil sahibi erkekler fit olmak konusunda başarılıdırlar. Üzerlerine oturan kıyafetleri tercih ederler. Üzerine oturan ve kafasındaki ürünü bulduklarında ödedikleri parayı çok düşünmezler. Tercih ettikleri kot pantolon, tişört, ceket ve diğer ürünlerin vücut yapılarına uygun olmasına özen gösterirler.

İyi bir terzi

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri - 1

Fit olmayı bu kadar önemseyen bir erkeğin olmazsa olmazlarından biri de terzisidir. Stil sahibi erkek, birçok terzi arasından seçtiği terzisine sadıktır. Çünkü seçilen terzi ona göre en iyisidir. Bazen tamamen terzisine diktirdiği ürünleri tercih ederken, bazen de aldığı ürünler üzerinde terzisine oynama yaptırır.

Azı tercih etmek

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri - 1

Stili olan bir erkek ne bulduysa gardırobuna koymaz. Ürün alırken çok seçici oldukları için gardıroplarında gereksiz eşyalar bulunmaz. Stil sahibi bir erkeğin gözünde az çoktur zaten. Sayıdan çok kaliteye önem verirler.

Kaliteye para harcamak

Stil Sahibi Erkeğin Özellikleri - 1

Kaliteli bir giyim eşyası konusunda stil sahibi erkek oldukça cömerttir. Çok beğendiği kaliteli bir ürün söz konusu olduğunda para harcamaktan çekinmez. Kaliteli bir ürünü ayırt etmekte oldukça başarılıdırlar. Aslında kaliteli ve az ürün alarak, uzun vadede kazançlı çıktıklarını bilirler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.