Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Artık Kesinleşti!

Nural Özel 17.06.2016

Geçen ay sızdırılan tarihler gerçekten de doğruymuş!

Geçtiğimiz ay, Steam yaz indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri hakkında bir sızıntı ortaya salınmıştı. Hatırlarsınız belki, ben de bunun hakkında bir yazı yazmıştım. Aradan geçen yaklaşık bir aylık sürenin ardından sanırım sonunda birileri beklenen yaz indirimleri hakkında konuşmaya karar vermiş. Keza dün, PayPal’ın resmi Twitter hesabından atılan bir tweet, bu sızıntıyı doğruladı. Yaz indirimleri gerçekten de 23 Haziran ile 4 Temmuz arasında olacak.

Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Artık Kesinleşti!

E3 oyun fuarının artık sonlarına geldiğimiz şu günlerde oynayacak yeni oyunlar arıyorsanız, bir haftacık daha beklemenizi tavsiye ederim. Nedeni zaten belli. Sizin de bildiğiniz gibi Steam yaz indirimlerinde, Steam’deki oyunların neredeyse hepsinde hatrı sayılır miktarda indirim oluyor. Sadece indirim de değil, bunun dışında, bahsi geçen tarihler arasında Steam hesabınızı özelleştirebilecek eşyalar kazanabileceğiniz “tıklama oyunu”nun da geri getirileceği düşünülüyor. Tıklama oyununun ne olduğu hakkında bir fikriniz yoksa, yine yaz indirimleri hakkında olan -ayrıca yukarıda da bahsi geçen- bir önceki yazıma bakabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Artık Kesinleşti!

Steam Yaz İndirimleri


AAA kalitedeki (en güncel) oyunlarda %33’lere ve kısmen daha eski oyunlarda ise %90’a varabilecek indirimlerin olacağı beklenen bu seferki yaz indirimleri için artık ufaktan cüzdanlarınızı hazır etmenizi öneririm. Tekrardan belirteyim; Türkiye saatine göre 23 Haziran saat 19:45 civarında başlayacak olan indirimler, 4 Temmuz saat 20:00 civarlarında son bulacak. O halde şunu da demek durumundayım: “ Hepimize şimdiden bol yaz indirimli günler!

Nural Özel


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.