Spotify Yeniliklere Doymuyor: Şimdi de Daily Mix!

Taner Turna 30.09.2016

Attığını 12’den vuran müzik dostumuz Spotify’dan “Daily Mix” adında yeni bir özellik daha geldi.

Spotify, kullanıcıların müzik listelerini derleme toplama eylemlerini daha da arttıracak yeni 'Daily Mix' özelliğini duyurdu. Dinleyicilere müzik zevklerine göre kişiselleştirilmiş mixler sunan Daily Mix sayesinde kullanıcılar, hem sevdikleri hem de Spotify’ın önerdiği şarkılardan oluşan çalma listelerine artık tek bir başlık atında kolaylıkla ulaşabiliyor.

Kişisel müzik zevkini odağına alan Daily Mix, kullanıcıların bildikleri ve sevdikleri müzikleri sürekli güncellenen yeni çalma listeleri üzerinden sunuyor. Böylelikle kullanıcılar, hangi ruh halinde olursa olsun Spotify’ın yeni özelliği ile tek bir çalma listesi üzerinden hem sevdikleri şarkılara hem de platformun onlar için seçtiği yeni şarkılara ulaşabiliyor.

Spotify Yeniliklere Doymuyor: Şimdi de Daily Mix!

Daily Mix, Android ve iOS üzeriden güncel Spotify versiyonuna sahip free ve premium kullanıcılar tarafından hemen kullanılmaya başlayabilir. Yeni Spotif üyeleri, 2 haftalık bir dinleme periyodunun ardından 'Kitaplığın' sekmesinde yer alan Daily Mix listelerine sahip olabilir. Spotify’ın bu yeni özelliği çok yakında diğer platformlarda da yerini alacak. Sonra biz de neden yok lafı dönmesin.

Dijital müzik dünyasının taçsız kralı Spotify, yine bizlerin gönlünü çalmayı başardı. Tebrikler!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.