Sosyal Medyada Ünlüler Referandum Özel

Zian Ziangil 17.04.2017

Vatandaşlık görevlerini ihmal etmeyen ünlüler sandık başına koştular ve bu anları sevenleriyle paylaştılar...

Babanem 96 yasinda oy verme yolunda☺️🙏
Merve ÖZBEY (@merveozbeyofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Merve Özbey

İşte üşenip de oy kullanmayan yaklaşık 2 milyon kişiyi utandıracak bir manzara! Ünlü şarkıcı Merve Özbey'in 96 yaşındaki babaannesi sandık başına giderecek oyunu kullanmış. "Benim oyum neyi değiştirecek yeaa" diyenler bir nebze olsun utanmış mıdır acaba?

Tuğba Ekinci

Tuğba Hanım'ın kafası oldukça karışık. Vermeye çalıştığı siyasi mesajları okuyarak anlamak çok mümkün olmuyor. Bunun beraber genel hatlarıyla paylaşımlarından bir şeyler çıkarmaya çalışanlar için de durum hiç kolay değil. Biraz daha açık olmasını bekliyoruz.

Özcan Deniz

Şu sıralar "İstanbullu Gelin" dizisiyle ekranlara fırtına gibi dönen Özcan Deniz de vatandaşlık görevini yerine getirmiş. Arkadaki sandık müşahiti dayı fotoğrafı bir parça trollemiş olsa da Özcan Bey her zamanki gibi son derece hoş ve cool.

Oyumu da verdim gönlüm rahat 😌 #oyver
Kemal Dogulu (@kemaldogulu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kemal Doğulu

Kemal Bey, oy vermeye giderken biraz abartmış gibi. Ya da oy vereceği okulun yakınlarında bir köpek saldırısına uğradı ve kot pantolonu bu hale geldi! :) Yine de vatandaşlık görevini yerine getirmiş olmanın verdiği gururla kendisine "tarzsın!" diyoruz.

Oyumuzu kullandık 😊
Ajda Pekkan (@ajdapekkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ajda Pekkan

Ajda hanım her zaman olduğu gibi oy kullanırken de "gergin". :)

🙏🙏🙏 #oyver 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Hande Yener (@handeyener)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Yener

Oy kullanmaya salaş bir tarzla gelen Hande Yener, yaptırdığı estetikler ve botokslardan sonra giderek Bülent Ersoy'a benzemeye başladı.

Oyumuzu verdik mamişle❣...hayırlı uğurlu olsun😉
Merve Boluğur (@mervebolugur)'in paylaştığı bir gönderi ()

Merve Boluğur

Merve Hanım da, "mamişiyle" birlikte oy kullanmaya gitmiş. Biz annesine pek benzetemedik ancak her çocuk gibi o da mutlaka annesinden bir şeyler almıştır herhalde...

🌹🌹🌹
Deniz Çakır (@denizcakir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Deniz Çakır

Tarafını korkusuzca belli eden isimlerden biri de Deniz Çakır olmuş. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Atv'de yayınlanıyor Deniz Hanım, aman dikkat! ;)

Demet Akalın

Demet Hanım ünlü magazinci Şenay Düdek'in bir paylaşımını repost yapmış ve altına kendisi de bir yorum eklemiş. Güzel dilekler tabii ama söyledikleri şeyler şu saatten sonra sadece romantik bir ütopya...

:) Günaydın...

Tarkan Tevetoğlu (@tarkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Tarkan

Yaşlandın be Tarkan! Hem de kötü yaşlandın, neden böyle oldu ki? Akranların Kenan Doğulu, Mustafa Sandal gibi isimler gayet hoş yaşlandılar. Botokslar, dolgular falan bozdu seni... Oyunu verdikten sonra okulun önüne park ettiği Doblo'suna binip mehter marşı eşliğinde piknik yapmaya giden enişte gibi değil mi? :)

görev tamam! 🙏🏻
İrem Derici (@iremderici)'in paylaştığı bir gönderi ()

İrem Derici

Bir deri bir kemik... Kilo takıntısı nedeniyle "anoreksiya mı oldu acaba?" diye korkuyoruz :(

Gorev tamamdir 👍🏻👊🏻 #bosvermeoyver #oykullan

Pinar Altug Atacan (@pinaraltug_atacan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Pınar Altuğ

Ne kadar da sevimli bir çekirdek aile! Ayrıca Yağmur Atacan'ın hala lise öğrencisi gibi olması genetik bilimcilerini kesinlikle şoka uğratıyor...

Oyumu verdim 🙋🏼 🙏🏻
Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hadise

Yeni albümü için gün sayan ve kilo problemini aşmak için dünyaca ünlü bir yaşam koçuyla çalışmaya başlayan Hadise, vatandaşlık görevini yerine getirirken pek bir mağrur bakmış. Sonuçlardan memnundur kesin!

İşlem tamam#saltbae #saltlife #salt
Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)'in paylaştığı bir gönderi ()

Nusret

Bu tuhaf hareket ele alınabilen her şeye uyarlanacak mı böyle? Ayrıca kendisini, oy kullanmaya giderken transparan bir bluz tercih etmesi sebebiyle referandumun en seksi kişisi ilan ediyoruz. Adeta Etiler bar kültürü günlerine geri döndük!

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.