Sosyal Medyada Ünlüler

Zian Ziangil 27.04.2017

Ünlüler bu hafta da sosyal medyanın tozunu attırdı. Bize de her zamanki gibi "stalk" yapmak kaldı!

Bengü

Türkiye yepyeni bir dönemin daha eşiğinde... Ülkenin müzmin bekarlarından biri daha gitti gidiyor! Neyse ki, Beyazıt Öztürk'te henüz bir gelişme yok. Yalnızlığı ile yıllardır bekarlık flamasını gururla taşıyan Bengü, sonunda kalbinin sahibini buldu. Armatör Selim Selimoğlu ile yeni bir aşka yelken açan güzel şarkıcı ilk iş olarak aşkını Instagram hesabından ilan etti. Hayırlı olsun diyoruz ancak beyefendinin yüzü öyle söylemiyor...

😇HERKESİN HAYALİNDE BEYAZ SARAY!BİZE HERYER KONYA AKSARAY😂 arts dırecror @gulzade4
Yılmaz Morgül (@morgulofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yılmaz Morgül

Amerika buna henüz hazır değildi. Duyumlarımıza göre bu espriden sonra Beyaz Saray'ın önünde özel güvenlik önlemleri alınmış, Trump da tüm işlerini bir süreliğine adresi belirtilmeyen bir ofisten idare edecekmiş. ABD'deki söz konusu Morgül fırtınası, doların dalgalanmasına ve küçük çaplı 3 Amerikan bankasının da batmasına sebep olmuş. Tüm Amerika halkına geçmiş olsun diyoruz.

Ulu manitu ! Deminki çorba fotosuna bana yazmış ;) Cennette başarılaar !
Cem Yılmaz (@cmylmz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Cem Yılmaz

Biliyorsunuz, Türkiye'de birilerinin Allah'ı tekeline alması son derece alışık olduğumuz bir durum haline geldi. Bir takım siyasetçilerden başlayan bu dalga sonunda sosyal medyaya kadar indi. Cem Yılmaz'ı cehennemlik ilan eden bu yazının müsebbibi ise son derece komik: Yılmaz'ın paylaştığı bir tabak çorba fotoğrafı! Gerçekten fazla söze gerek yok, cennette başarılar!

Kaynıyoruzz😂😂😂
Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kerimcan Durmaz

Bu hafta Demet Akalın'ın 45. yaş günü ve 5. evlilik yıl dönümü ortak kutlaması, ünlüler dünyasını bir araya getirdi. Akalın'ın baş kankaları Kerimcan Durmaz ve Fatih Ürek, kutlamalar sırasında yanlarına Seda Sayan'ı da alarak bir poz vermişler. Bu arada Seda Sayan, Erkan Çelik'i tabiri caizse "dehledikten" sonra sık sık gece gezmelerine başladı. Umarız televizyon ve sahnede de eski formuna kavuşur.

Oğlumm. Gördğmde şarıl şarıl ağladımm sizi @ersayuner @busrapekin
DEMET AKALIN (@demetakalin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Demet Akalın

Biraz önce de dediğimiz gibi Demet Akalın'ın büyük kutlaması bir çok ünlüyü yan yana getirdi. Akalın'ın yeniden bir arada olduğuna en çok sevindiği isimlerden biri de tüm efsane şarkılarına imza atan besteci Ersay Üner olsa gerek. Uzun bir zamandır Büşra Pekin'le birlikte olan Üner, Akalın'ı şırıl şırıl ağlatmış. Bakalım ikiliden yeni şarkılar duyabilecek miyiz?

Demet Akalın - Gülşen

Akalın'ı evine giderek özel olarak kutlayan isim ise son dönem kankası Gülşen olmuş. Bir pastayla Akalın'a sürpriz yapan Gülşen, hediye olarak da yeni bir parça vermiştir tahminen. Bu arada Demet Akalın bu kutlamaların heyecanıyla Hande Yener'e büyük bir zeytin dalı uzattı. Kameralara onu çok sevdiğini ve mutlu olmasını istediğini söyleyen Akalın, Hande Yener cephesinden nasıl bir karşılık bulacak merakla bekliyoruz.

Pucca

Yazdığı blog sonrası çıkardığı kitaplar ile hayatımıza giren ve sonra filmleştirilen "Hadi İnşallah" filmiyle hayatımızda yer almaya devam eden Pucca, sonunda anne oldu! Hamileliğinin her anını sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerine aktaran Pucca, bebeğini eline alır almaz bir fotoğrafını paylaşmaktan da çekinmedi. Allah analı babalı büyütsün!

#KardeşimBenim2 geliyor 😎 @kardesimfilm
Murat Boz (@muratboz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yakın zamana kadar küs olduğu konuşulan Burak Özçivit ve Murat Boz'dan şaşırtan bir paylaşım geldi. İkili aynı anda aynı paylaşımı yaparak "Kardeşim Benim" filminin ikincisinin çekileceğini müjdeledi. Bildiğiniz gibi ilk filmin baş rollerini Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver paylaşmış, Boz ve Enver film çekimleri sırasında aşk yaşamaya başlamıştı. Yayınlandığı yıl en çok gişe yapan filmlerden biri olan "Kardeşim Benim", ikinci filmiyle hem küsleri barıştıracak hem de yeni bir gişe rekoruna oynayacak.

Tüm çocukların ve hala içindeki çocuğu yaşatanların 23 nisan'ı kutlu olsun. Yaşasın 23 nisan yaşasın içimizdeki çocuk..
Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çağatay Ulusoy

Geçtiğimiz hafta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta şenliklerle kutlandı diyemeyeceğiz çünkü artık pek kutlama yapılamıyor. Bunun yerine insanlar eski güzel günlerdeki kutlama fotoğraflarını paylaşmakla yetiniyorlar. İşte o eski güzel günlerden bir kareyi de Çağatay Ulusoy paylaşmış. Folklor kıyafetleriyle küçük yaşlardaki bir fotoğrafını paylaşan Ulusoy'un da dediği gibi, içimizdeki çocuğu yaşatmaya devam edersek belki de o eski güzel günler geri gelir değil mi?

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.