Sosyal Medyada Ünlüler

Zian Ziangil 13.04.2017

Ünlülerle ilgili son haberleri almak için her zamanki gibi sosyal medya hesaplarına yakın markaj yapıyoruz!

Sosyal Medyada Ünlüler

Neslihan Atagül

Ne demişler bir dil bir insan, iki dil iki insan... Bizim magazincilerimizde iki dil olmadığı için bir yanlış anlama sonucu denklemi "bir dil, üç insan" şeklinde yorumlayarak kızılca kıyamet kopardılar. Neymiş efendim, Kadir Doğulu fotoğrafın altına yazdığı yorumda "ikinizi de seviyorum" demiş ve Neslihan Atagül hamileymiş! Gördüğünüz gibi yorumda "Love u 2 baby!" (ben de seni seviyorum bebek) yazıyor. Oradaki "2" İngilizce'deki yakın telaffuz nedeniyle "too" yerine kullanılıyor. Dolayısıyla, yanlış alarm!

İrem Derici

Enerjisi ve yükselişi asla durdurulamayan İrem Derici yepyeni bir tekli çıkarmaya hazırlanıyor. "Tektaş" isimli teklisinin klibi için ilginç bir yönteme başvuran Derici, klipte hayranlarının görüntülerine de yer verecek.

Herkesin bir prensesi var; bu da benim prensesim, ALTIN UFAĞIM... ALLAH herkesin evladını bağışlasın...
İBRAHİM TATLISES (@ibrahimtatlises)'in paylaştığı bir gönderi ()

İbrahim Tatlıses

Türkiye'nin tartışmasız en iyi sesi, namı diğer imparator İbrahim Tatlıses, dünya tatlısı minik kızı Elif Ada'nın bir fotoğrafını paylaşmış. Gördüğünüz gibi Elif Ada annesi Ayşegül Yıldız'a asla benzemiyor. Adeta babasının kopyası... Başına gelen talihsiz olaydan beri müzik ve televizyon çalışmalarından uzak olan Tatlıses, umarız en kısa zamanda aramızda döner. Zira yokluğu an be an hissediliyor.

Kime daha fazla yakistigini tartismayalim bence ! Tabi ki @danlabilic 🙋🏼💕😂
Merve ÖZBEY (@merveozbeyofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Merve Özbey

Haftanın en çok konuşulan olaylarından biri de kesinlikle bu kıyafetti. Ünlü Youtuber ve makyaj vloggerı Danla Biliç, katıldığı bir söyleşide yukarıda Merve Özbey'in üzerinde gördüğünüz kıyafeti giymişti. Videolarında sık sık onun deyimiyle "çirkin" olan kızların fotoğraflarını koyarak onlarla dalga geçen Biliç, söz konusu kıyafetin içindeyken sahip olduğu görüntüsü ile sosyal medyada dalga konusu olmuştu. Merve Özbey de esprili bir yaklaşımla Danla Biliç'e bir göndermede bulunmuş ancak kıyafet kesinlikle kendisine daha çok yakışmış.

İyi ki doğdun küçük kardeşim , ailemizin en yakışıklısı 🎂❤️ @kubilayakaa
Ece Seçkin (@eceseckin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ece Seçkin

Şok! Şok! Şok! Ece Seçkin ve Vatanım Sensin'in Ali Kemal'i Kubilay Aka akraba mı? Az sonra... Değil, şimdi!😁 Ece Seçkin, Kubilay Aka ile olan fotoğrafını "ailemizin en yakışıklısı" notuyla paylaşınca haliyle sosyal medyada konuyla ilgili bir sürü soru işareti oluştu. Ancak durum kısa bir süre sonra ortaya çıktı. İkilinin menajerleri (Ufuk Ergin) aynı olduğu için Seçkin böyle bir benzetmede bulundu. Ece Hanım, biz de ortada bir akraba torpili söz konusu herhalde diye düşünmeye başlamıştık! Böyle şeylere çok alışığız da...

Ebru Şallı

Yaz geldi ve Ebru Hanım kendini plajlara attı bile! Fakat gördüğünüz gibi kendisini alana yanında eşantiyon olarak verilen pilates topunu da beraberinde götürmüş ve başlamış süper karın egzersizini yapmaya! Lütfen herkes 15X3 set yapsın yoksa six değil five packiniz olur!

66 milyona benim kadar canlı yayını (39b)var!!! Bidaha sakın benim takipcilerime laf atmayın! Bozulursunuz😎
DEMET AKALIN (@demetakalin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Demet Akalın

Birileri yine ucuz polemik peşinde. Geçenlerde Hande Yener'in sahte takipçiler üzerinden Demet Akalın'a laf atması üzerine 'bayan sivri zeka', Khloe Kardashian'ın takipçi sayısı ve canlı yayınını izleyen kişi sayısı arasında bir bağlantı kurarak kendisini aklamaya çalışmış. Bu mantıkla Khloe canlı yayını açtığı anda izleyici sayısı yalnızca 3 kişiyken bir ekran görüntüsü alırsak, tüm takipçilerinin sahte olduğunu da iddia edebiliyoruz demektir...

Çağla Şikel

Medya bambaşka bir yöne doğru gidiyor ve ünlülerimiz de direksiyonlarını bu yöne doğru kıvırmaktan asla imtina etmiyor. Televizyondaki işinden ayrıldıktan sonra bir Youtube kanalı açan Deniz Akkaya'dan sonra aynı şekilde Alişan'la olan programının bitmesinin hemen akabinde Çağla Şikel de bir Youtube kanalı açtı. Makyaj, bakım, kombin, stil gibi son derece aşina olduğumuz konularla ilgili videolar yayınlayacak olan Şikel'e bol tıklanmalar diliyoruz.

Ömür Varol

Oturdukları yerden herkese sallayan ve ağzına geleni söyleyen "Söylemezsem Olmaz" ekibi sonunda birbirine girmiş. Yayın sonrası Bircan İpek'in masada daha çok magazin konuşulması isteğini reddeden Ömür Varol, İpek'le şiddetli bir tartışmaya girmiş. Nihat Doğan da İpek'e katılınca tartışma Doğan ve Varol arasında yumruklaşmaya kadar varmış. Hiç karışmıyoruz, yiyin birbirinizi!

🌹❤🤣😅
Nur (@nuryerlitas)'in paylaştığı bir gönderi ()

Nur Yerlitaş

Ivana Sert ve Nur Yerlitaş arasındaki soğuk savaş asla bitmiyor. Nurella yine Google'a "anlamlı sözler" yazarak Ivana'ya aptal imasında bulunan bir söz paylaşmış. Şimdi gidip sorsanız, sözde ikisi de birbirini çok seviyor ve asla bir problem yok. Böyle isimsiz laf sokmalardan asla zevk almıyoruz. Verin coşkuyu da şöyle ağız tadıyla bir polemik, bir kavga, bir ağız dalaşı izleyelim!

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.