Sosyal Medya Serzenişlerinde Bu Hafta: Acun ve Şahan

Zian Ziangil 03.11.2016

Acun Ilıcalı ve Şahan Gökbakar bu aralar çok dertli. Allahım ne büyük acılar bunlar dedirten olayları duyunca siz de çok şaşıracaksınız.

Şahan Gökbakar için her şey o kadar MİKEĞMMELLL derecede güzel gidiyordu ki, bu olanlardan sonra kendisinin MORELLERİ büyük ihtimalle eksilere düştü.

Bakın daha geçen gün ezeli rakibi (ve kompleksi) olan Cem Yılmaz’a büyük(!) bir çalım atmış ve çektiği reklam filminin yakaladığı başarıyla nasıl övünmüştü:

Fakat bu sevinç çok kısa sürdü. Taa ki o acı, elem, keder ve geri dönülemez bir çaresizlik yaratan o güne kadar...

Antalya’dan İstanbul’a gidecekti Şahan Gökbahar. Hava güzel, fırtınasız ve güneşli bir gündü. Her zamanki gibi 500 Türk lirasını bir kalemde bayılarak THY 'biznıs kılas' ve A1 numaralı koltuğu almıştı kendisi... Böyle olacağını bilseydi hiç alır mıydı?

Uçağa bindiğinde bir de ne görsün, koskoca biznıs kılas ve A1 numaralı koltukta pencere yok! Aman allahım! O an yaşadığı hayal kırıklığı ve çaresizlik başka türlü sıfatlarla anlatılamayacak kadar büyüktü. Bu nedenle minnak bir sitemde bulunarak durumu Instagram hesabından paylaşmayı tercih etti nam-ı diğer Recep İvedik:

Kendisine buradan BÜYÜK geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Yaklaşık 1 saati aşkın uçuş boyunca gökyüzünü göremiyor olması asla kabul edilebilir bir durum değil! THY CEO’su derhal istifa etmeli, Şahan beyin MAYLS END SIMAYLS kartına da yüklü miktarda uçuş mili hediye edilmeli...

Serzenişte 2. Perde

Diğer serzenişli ismimiz ise Acun Ilıcalı. Şu sıralar işlerini büyütüp O Ses Türkiye’nin Yunanistan’daki yapımcısı da olan Ilıcalı, gazetecilerden çok şikayetçi.

Geçtiğimiz aylarda eşinden resmen boşandıktan sonra sevgilisi Şeyma Subaşı ile olan ilişkisini artık gizleme ihtiyacı duymayan koskoca Acun Ilıcalı’ya bu yapılır mı? Hayır, Acun Bey'e saygı duymuyorsanız Şeyma Hanım'a biraz saygı gösterin de böyle şeyler yazmayın lütfen! Yıllardır özel hayatında hiçbir sansasyonu olmayan, son derece saygın, Türk aile yapısına, örf ve adetlerine uygun olarak yaşayan bu tarz isimlere haksızlık yapılmasına ben de karşıyım. Sizi gidi ruhu kirli çirkin dedikoducular sizi! ;)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.