Sony’nin Yeni Hizmeti ile PC’de Playstation Keyfi

Süleyman Okan 26.08.2016

Playstation Now üyeliği ile 400’den fazla Playstation 3 oyunu PC’nizde.

Sony’den Windowscu oyunseverlere çifte müjde! Artık Playstation Now üyeliği ile 400’den fazla Playstation 3 oyununu, PC’den de oynayabilecek. Hem de PC’nizin kalitesi ne olursa olsun, masaüstü, dizüstü fark etmez. İnternet üzerinden video gibi yayınlanan oyunları indirmeye bile gerek kalmadan PC’nizden oynayabileceksiniz.

Bu da yetmiyormuş gibi, oyunları oynarken Playstation hayranlarının vazgeçilmezi Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazını da bir adaptör aracılığıyla PC’nize bağlayabileceksiniz. Evet, elinizde Dualshock, önünüzde Uncharted (veya bugüne kadar PS dışında oynayamadığınız bir diğer oyun), istediğiniz bilgisayar üzerinden.

Sony’nin Yeni Hizmeti ile PC’de Playstation Keyfi

Sony, PS Now özelliğini ilk duyurduğunda, bu sadece Playstation 3 oyunlarını Playstation 4 veya Playstation Vita gibi Sony ürünlerinde oynatmaya yarıyordu. Microsoft’un yazın başında E3 2016 fuarında yaptığı Xbox Anywhere duyurusu ile rekabet kızıştı. Artık başlıca rakibi Xbox oyunlarının Windows üzerinden oynanabilir olmasına cevap vermek zorunda hisseden Sony, kendisi de PS Now hizmetini Sony ürünlerinden bütün PC’lere genişletmek durumunda kaldı.

Günün sonunda kazanan oyuncular olacak. Tabii hizmet ne zaman Türkiye’ye gelir, gelirse hangi şanslı oyuncunun interneti yeterince hızlıdır, hızı yeten kota sorununu ne yapar, bunların hepsi güzel sorular.

Sony’nin Yeni Hizmeti ile PC’de Playstation Keyfi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.