Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

Ali İhsan Kaya 17.06.2016

Spor ile ilgileniyorsanız, bu hesapları daha önce takip etmediğiniz için pişman olabilirsiniz.

Günlük hayatta sık kullandığımız, kullanırken epey eğlendiğimiz bir uygulama Snapchat. Gönderdiğimiz resim ve mesajların süreli olması ve sonra tekrar bakılamaması uygulamanın genel özelliği. Ve biz bıyıklılar, bu uygulamayı, bu özelliği ile fazlası ile seviyoruz. 😇

Sosyal bir uygulama olarak kullanmanın dışında Snapchat'i günlük hayatta bizi motive edecek, yönlendirecek, hatta eğitecek bir unsur olarak da kullanmak elimizde. Çünkü birbirinden iyi sporcular bu uygulamayı kullanıyor. Onları ekleyerek kendimizi hem beslenme hem de fitness konusunda yönlendirebiliriz. İşte size takip edebileceğiniz birbirinden popüler sporcular:

1. Andreia Brazier (andreiabrazier1)

Snapchat kullanıcı adı andreiabrazier1 olan Andreia, yaptığı antrenmanlarda, günlük hayatında ve yediği yemeklerde attığı snap'leri ile ciddi anlamda bir motivasyon kaynağı. Neden bizim de onun gibi bir karın kasımız, biceps'imiz olmasın?

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

2. BJ Gaddour (bjgaddaour)

BJ Gaddaur abimiz uyguladığı spor programından yediklerine kadar gün içinde keyifli snap'ler atıyor. Daha iyi bir vücut için kendisini örnek almaya çalışsak güzel sonuçlar elde edebiliriz bence.

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

3. Larissa Reis (hardcoreis)

Larissa Reis'in yaptıklarını yapmak yürekten ziyade bilek ister. 🙂 Kendisiyle karşı karşıya gelmeyi yeme-içme masası dışında düşünemiyorum. Miss Reis'i takip ederek formda olmanın yolunun ciddi anlamda spor ve beslenmeden geçtiğini anlayabilirsiniz. E, hadi ekleyin o zaman daha fazla beklemeden.

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

4. Dickerson Ross (dizkersonross)

Bireysel eğitmenlik yapan, aynı zamanda bir web sitesi bulunan Dickerson, çalıştırdığı kişilerle birlikte snap'ler atıyor. Yapılan hareketlerin ne işe yaradığını, nasıl yapılması gerektiğini ve kaç set tekrarlanması gerektiğini de söylüyor. Kendisi oldukça komik aynı zamanda, takip etmenizde fayda var.

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

5. Lauren Drain (laurendrainfit)

"Abi daha iyi bir vücuda sahip olabiliriz!" farkındalığını bize yaşatacak cinsten bir güzel. Kadınların karın kası yapmasının erkeklere göre daha zor olduğunu düşünürsek, inanılmazlar listenize kolaylıkla girebilir. Yaptığı squat'ların kaldırdığı ağırlıkların hakkını verir cinsten bir fiziğe sahip olan Lauren, bireysel spor koçluğu yapıyor. Mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz isterseniz. Bizden söylemesi. 😉

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

6. Steve Weatherford (weatherford5)

Motivasyon ve fitness deyince akla gelen isimlerden biri Steve Weatherford. Ve attığı snap'ler ile insanın gaza gelmemesi çok zor. Sınırlarını zorlamak istiyor insan snap'lerine baktıkça doğrusu. Kendisine ait web sitesi de olan Steve'i anlatmakla bitiremeyiz; siz en iyisi onu takip edin.

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

7. Lyzabeth Lopez (lyzabethlopez)

Spor eğitmenim keşke sen olsan. Jennifer Lopez ile bir alakası var mı bilemiyorum ama Lyzabeth Lopez tam anlamıyla on numara. Spordan beslenmeye kadar birçok snap ile gün boyu sizi motive edebilecek bir uzaktan eğitmen olabilir. Öğrencileri ile arasındaki ilişki cidden çok iyi ve öğrencileri de iyi. Barfiks çeken bir değil, onlarca kadından bahsediyorum, evet. Bence Lyzbeth'e snap atıp kendisinden size tüyo vermesini, program için öneride bulunmasını talep de edebilirsiniz. Neden olmasın?

Snapchat'te Takip Edebileceğiniz Fitness Hesapları

Takip edebileceğiniz Snapchat hesaplarının isimlerini parantez içinde belirttim. İsterseniz Instagram'dan da bulabilin diye başlıklara link ekledim. Artık bir tık tık ile kendinize yeni bir yön verebilirsiniz!

Demeden geçemeyeceğim, bu hesapları daha önce takip etmediğinize pişman olacaksınız. 😉

Ali İhsan Kaya


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.