Siz Gömlek Kollarını Nasıl Katlıyorsunuz?

Ali İhsan Kaya 01.09.2016

Gömlek kolu kıvırmak artık sorun olmaktan çıkacak. İşte gömlek kolu katlamanın yöntemleri…

Gömlek kolu kıvırmanın çok basit bir eylem olduğunu düşünüyorsanız, çok haklı sayılmazsınız. Çünkü kıvrılan gömlek kolu sizi oldukça karizmatik ya da tam tersi gösterebilir. Eylem bu kadar önemliyken basit olması da beklenemez. Üzerine düşünülmesi ve uygulamalar yapılması sizi bir adım öne geçirebilir. Neyse ki, biz sizin yerinize düşünüp uygulamalı olarak gömlek kolu katlama yöntemlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kolay Katlama

Siz Gömlek Kollarını Nasıl Katlıyorsunuz?

Birinci yöntem gerçekten de kolay bir yöntem. Dirseklerinize kadar birinci katlamayı yaptıktan sonra, kol yenleri dirseğinizin hemen üzerinde olacak şekilde aşağı çekin. İkinci katlama işlemini kol yeninin üzerine, tamamen kapatmadan yapınız. Bu tarz size mükemmel bir rahatlık sağlarken, tarzınıza da önemli bir katkıda bulunacaktır.

Düzenli Katlama

Siz Gömlek Kollarını Nasıl Katlıyorsunuz?

İkinci katlama yöntemi biraz daha düzenli bir taslağa sahip. Kolun ön kısmında daha sıkı bir katlama yöntemi. Bu nedenle vücut geliştiriciler için en iyi seçenek olmayabilir. Bu yöntemle gömlek kollarını katlamak istiyorsanız, kol yeni genişliğinde gömlek kolunuzu düzgünce katlamanız gerekiyor. Size daha düzenli bir tarz katacak olan bu katlama yöntemiyle düzenli bir insan olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Rahat Katlama

Siz Gömlek Kollarını Nasıl Katlıyorsunuz?

Belki de gündelik hayatta en fazla karşılaştığımız üçüncü yöntem, rahat etmek isteyen insanların tercih ettiği bir tarz. Düzenli katlama yöntemiyle arasındaki tek fark, kol yeni genişliğinde iki kez katlanması ve daha geniş olmasıdır.

Slim Katlama

Siz Gömlek Kollarını Nasıl Katlıyorsunuz?

Son olarak slim katlama, içeriğimizdeki bütün katlamalar arasında en ince olanı. Kol yenini ikiye katlayarak ince bir katlama elde etmiş olursunuz. Daha sonra tercihe göre 3-6 katlama ile gömlek kolunuzu ince ve zarif bir şekilde katlayabilirsiniz.

Bol katlamalı günler dileriz.


Görsel Kaynak: mensfashionmagazine

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.