Sherlock Holmes 3’ün Ayak Sesleri Duyuluyor

Taner Turna 31.05.2016

Baştan söyleyelim, daha ortada kesinleşmiş bir şey yok. Ama konu sevdiğimiz filmler olunca dedikodulara kayıtsız kalamıyoruz. O yüzden Sherlock Holmes’un bu yıl çekimlerine başlama ihtimalini haber veriyoruz!

Girişte dedikodu falan dediysek de durum o kadar da belirsiz değil. Bir yandan BBC’nin kanatları altındaki dizi versiyonunun 4. sezonu için pusuya yatmış beklerden diğer yandan serinin diğer filmlerinin de yönetmen koltuğunda yer alan Guy Richie’nin önderliğinde üçüncü filmin çekimlerine bu yıl içinde başlayacağına dair söylentiler kuvvetlenmeye başladı. Bu söylentilere en sağlam dayanak ise Sherlock Holmes olmasından pek bi’ memnun olduğumuz Amerikalı oyuncu Robert Downey Jr’dan geldi. Kendisi Avengers, Iron Man ve Captain America’dan fırsat kalsaydı serinin üçüncü filmini çoktan çekmiştik minvalinde bir açıklamada bulunmuş.

Son Sherlock Holmes filminin üzerinden beş yıl geçtiğini ve o arada bir yeni Radiohead albümü dinlediğimizi de düşünürsek geçen zaman bir hayli fazla. Geçtiğimiz yıl The Man From U.N.C.L.E. filmi ile takdir puanlarını kendi hanesine yazdıran Guy Richie, kuvvetle ihtimal yine dümenin başında olacak. İlki iki filmle 1 milyar dolardan fazla hasılat yapan Sherlock Holmes için Warner Bros’dan da izin çıktı.

Şimdi sadece bir pazar gününü Sherlock Holmes’a ayırarak serinin vizyona giren iki filmi ile özlem giderilip yıl bitmeden güzel haberler almayı dilemek lazım. Gerçi Kasım ayında Avengers: Infinity War filminin çekimlerine katılacak Robert Downey Jr’ın sıkışıp programı bizi üstse de umudumuzu kaybetmemek önemli. Takipte kalın!

Taner Turna


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.