Şezlong Tarzım Değil...

Ezgi Özkurt 03.06.2016

Teoman'ı sinirlendirmeyin!

"Müziği bıraktım bırakıyorum ", "evlendim boşanıyorum", "gazetecileri yumrukluyorum", "yer yatağında yatmayı tercih ediyorum" gibi haberlerini okumaya alışık olduğumuz "ailenin yaramaz çocuğu" Teoman geçenlerde City's de görülmüş. Teoman'ın Nişantaşı'nın alışveriş merkezlerinde ne işi varmış demeyin, adamcağız bilgisayarını güncelletmeye gitmiş.

Hemencecik gazetecilere yakalanmayı başaran Teoman'a, "Tatil planınız nedir?" diye sorulmuş. Malum, halkımız "Teoman, bikinili kızlarla şezlongda yuvarlanırken yakalandı!" haberleri istiyor. Yavaş yavaş bütün magazin programlarında Bodrum'u, Çeşme'yi, Antalya'yı izlemeye başlıyoruz. Yaz geldi, ünlüler akınına Teoman da katılır umuduyla sorusunu yönelten gazeteciler; "Ne tatili? Ben şezlong adamı değilim!" cevabını almışlar. Bakın, bir rockçı asla şezlongda güneşlenmez... Delirdiniz mi siz?

Daha önce katıldığı Beyaz Show'da "Gece 4'te benim alkolsüz olduğum yoktur zaten" cümlesiyle, Teoman'ın "modern zamanın Türk filozofları" listesine girişini tekrar hatırlatmak isteriz.


Ezgi Özkurt


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.